Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, oda szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, oda szeretnék menni hozzá, csak annyira nincs önbizalmam, hogy nem bírok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a suliból. Gondolom mind ketten 17 évesek vagyunk, mert egy évfolyamba járunk. De van egy baj. Nem merek odamenni hozzá, annyira nincs önbizalmam. Ez azért van, mert az általánosban rengeteget csesztettek, és elhitették velem, hogy gyökér vagyok, meg elvették az önbizalmam. Már szorongok attól is, hogy a barátaimhoz hozzászóljak, nehogy gyökérnek tűnjek. De rettentően tetszik a lány, és szeretnék vele összejönni, de ha nem sikerül, akkor csak simán összebarátkozni vele, megismerni.

2018. szept. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg tetszik meg beszélgetni szeretnél vele akkor meg kell szólítani.

Önbizalmat nem tudom hogy honnan tudnál szerezni,de az én tippem hogyha tényleg annyira tetszik akkor szólítsd meg mielőbb hogy nehogy más barátnője legyen.

Ja és próbálj ne oda figyelni azokra akik csesztetnek.

Sok sikert!:)

2018. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem mersz hozzá odamenni akkor bizony semmi se lesz úgyhogy szedd össze minden bátorságodat és told oda a segged a csajhoz!
2018. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!