Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol tudnék megismer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol tudnék megismerni normálisabb, visszahúzódóbb lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem társkereső oldalakon szeretnék


18/f


2019. jan. 27. 19:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

Normális, visszahúzódó lányok általában nem ismerkednek neten. Tényleg próbálkozz inkább a való életben, nem rosszindulatból mondom.

A "nem társkereső" meg nagyon lutri, nem tudhatod, hogy akar-e ismerkedni. Pl itt gyakorin rengetegen próbálkoznak, nálam is (mert magam is visszahúzódó lány vagyok) és megsértődnek, amikor elmondom hogy nem akarok neten ismerkedni, unblock ismerkedni nem akarok. Nem azért van a gyakori, sem az összes többi internetes oldal. A társkereső ezért létezik, hogy ott lehessen interneten ismerkedni. Mindenütt máshol nagyon kellemetlenül tud kijönni. Nem szeretnék megbántani senkit, de ez a tapasztalatom/véleményem.

2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Köszönöm #23
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsra gondoltál? Netes dumálgatásra? Nem szoktam igazából neten sem írni senkire, nem szeretek zavarni, szóval ebbe nem tudsz segíteni sajnos :(

Nem nagyon merek ráirni senkire :D

2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kell félni. Csak úgy könnyebb, hogyha pontosan elmondod, milyen típusú lányt keresel, milyen az érdeklődési köröd. 3 éve foglalkozom komolyabban pszichológiával, könnyebb, ha tudok rólad 1-2 dolgot
2019. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát szerintem en ebbe a kategóriába tartozom :D 16L
2019. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Vannak jelentkezők, több sikert neked kérdező :)

Remélem te majd megtapasztalod milyen valakivel boldognak lenni :P

2019. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!

Azért olyan jó hogy vannak akik soha nem tudják hol a határ és itt is ökörködnek, ahol mások épp segístéget kérnek. De mindegy ez is az értelmi szintjét mutatja...

2019. jan. 27. 23:33
 28/31 anonim ***** válasza:

Szerintem Interneten nehezen tudsz visszahúzódóbb lányokkal insmerkedni. Főleg mivel visszahúzódó, így nem nagyon fog rád írni. Bár van aki könnyebben ismerkedik a neten, mint mondjuk az utcán. Ismerkedhetsz itt GYK-n, Facebookon stb.

17/L

2019. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen utolsó ezzel egyet értek, de én is visszahúzódó vagyok (még mindig 18f) és pont ezért megy könnyebben neten. Meg hát azért látod mégis miket rak ki és kiknek a facebook profilján :)
2019. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Jó kis kérdés az biztos....

Ugyan így vagyok vele én is kérdező társam. Sajnos a társkereső oldalakon is vannak akik csak inkább léhűtők vagy fotelharcosok.... :( Jó lenne valós szándékú lányokkal megismerkedni. Én is keresem már egy ideje a megoldást, de nem találtam még semmit. Azt javaslom próbálj szemtől szemben, bár sajnos nekem ez se jött össze...

ugyan úgy vagyok mint te, de ezek szerint nem egyedül :D

de fel a fejjel, csak találsz/találunk valakit.

2019. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!