Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne normális fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne normális fiúkat megismerni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy olyanokkal akikkel lehet normálisan beszélgetni, akik értelmesek, viccesek, kedvesek.

Akik nem csak kihasználni akarják a lányokat és nem a külső a legfontosabb nekik... Nem szeretnék általánosítani, csak tapasztalatból mondom, hogy manapság elég sok felszínes ember van, mind lányok, mind fiúk között.



2019. febr. 13. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem irhatsz
2019. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Jelen, de általában le se sz@rnak a lányok hiába normális vagyok velük
2019. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖÖ, szzia. Szerintem sok a "normális", mivel még azok, akik külsőorientáltak is megtapasztalják valamikor amikor a belső vonzza őket és nem tudnak mit kezdeni a külsővel. Bevallom én is egy voltam, volt egy adott sablon, ami alapján tetszettek a lányok, ugyebár velük "kezdtem ki", aztán érkezett valaki, aki nem volt benne ebben a sablonban, de imádtam. Egyszerűen csak meg kell találni azt, aki elűzi ezt a felszínt. Nem vagyunk együtt, de örökké hálás leszek, hogy ezt megtanultam.
2019. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményt, hogy sok a felszínes és az előttem szólótól azt a bizonyos "sablon" dolgot.

Igen még sablonosan viselkedek ezt beismerem ha magamból indulok ki, de azért az elmúlt 4 év távlatából mondjuk úgy, hogy kezdek egyre nyitottabb lenni.


Például a legutóbbi "kísérlet" pont jó példa erre, nem volt egy világszép nő... inkább lány, alkat ügyileg de mégis a beszélgetésünk közben rá se hederítettem mert volt valami benne ami érdekelt, persze későbbiekben elkezdte kimutatni a foga fehérjét, rá is adtam a kabátját meg rátekertem még egy sálat és útnakeresztettem.


21/F

2019. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt szoktam kiirni meg a 14-18 is stimmel.. hat több sikert neked. Ilyet meg lanyba nem talaltam, de be kell ismerni nalunk fiúknál ez még kevesebb is .. ja egyébként a Külsős dologra hozzatennem hogy engem taszitanak az olyan lanyok akik minden szirszarral "adnak magukra" xd a szar vicceimet meg senki se érti 😂 most paraszt leszek és bedobom a végére hogy hasonlo lánnyal szivesen beszelgetnek csak a mai lanyokhoz kepest "nagy" elvarasaim vannak :/
2019. febr. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!