Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs párja hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs párja hogyan viseli a Valentin / Bálint-napot?

Figyelt kérdés
F
2019. febr. 14. 10:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Még jobban, mint a többit. Nincs csaj, ezen a napon nincsenek felesleges kiadások, amik azt mutatják, hogy ezen a napon meeeennyire imádjuk egymást.
2019. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Borzasztóan :(

Nem hiszem el, hogy nem vehetek részt egy olyan ünnepen, ami már csak a pénz költéséről szól :(


Nem igazán értem alapból az ünnepek jelentőségét. Bár lehet én vagyok érzelmi analfabéta. De tényleg nem értem, pl itt a valentin nap, ami a "szerelmesek ünnepe". Szerintem nem lehet ezt egy napra leszűkíteni, nem elég csak egy nap arra, hogy megmutasd mit érzel. Ez csak a kereskedőknek jó, hogy minnél többet költs. Szerintem az év minden napján ki kellene mutatni az érzelmünket, ami nem feltétlen az anyagiak kérdése.

Ott a karácsony, ami a "szeretet ünnepe". Szerintem ez is baromság. Az elgondolás nagyon szép és jó, de ez is már csak a pénzről szól, semmi eredeti jelentése nincs már. Mellesleg szerintem nem csak ezen a napon kellene szeretteinkkel foglalkozni és nem csak ekkor kellene, hogy szeretet lakozzon a szívűnkben. De ugye már ez is csak arról szól, hogy ki mennyire dísziti ki a házat, kinek mekkora a fája, ki milyen ajándékot vesz.

Ugyan ez van már minden ünneppel, húsvét veszel drága kölnit vagy valami pacsulit, plüss nyúmuszikat, díszeket, drága csoki tojásokat meg minden egyebet. Semminek sincs már köze az ünnepekhez, csak a kereskedőknek kedvezünk.

2019. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Remekül! A suliban a díszek tök jók és hangulatosak lettek és mindenki kapott szív alakú lekváros kenyeret :D

L

2019. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mint egy fiú, akit elutasított az az osztálytársa aki ráadásul mindig az öt méteres körzetemben van órán, szarul :D


16/f

2019. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan mint bármelyik másik nap :D Ha lenne párom sem hiszem valami HŰHA ünnep lenne :D 18/F
2019. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy ahogy az összes többit, 3 napi meló után egy pihenőnap délig alvással, utána egy városi túra, go postára csekk meg ilyesmi na meg ha már úgyis városba voltam akkor már miért ne autókázzak egyet, legalább meghajtom egy kicsit szegénykét. Jó nagy zaba aztán egy film meg haverokkal chat jelen pillanatban. Semmivel se másabb a mai nap mint a többi, nem csak a mai napon tudnék szeretni valakit, ennyit erről.


21/F

2019. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megyek pár kör PUBG vagy Fortnite
2019. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Általában szomorkodni szoktam, de idén pont nem. Elég jó időszakot élek, szinte boldog vagyok. Ezért perpillanat teszek rá hogy még mindig nincs pasim.

Foglald le magad valamivel! :D

2019. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Öhm... Csak én fosom telibe ezt a napot? :D Konkrétan reggel jöttem rá, hogy Valentin-nap van, mikor a sulimban minden rózsaszín szívecskékkel volt díszítve, amúgy szerintem eszembe se jutott volna, hogy egyáltalán létezik ilyen. Sokszor még azt sem tudom, hogy milyen hónapot vagy évet írunk. Egyébként azokat sem értem, akik szingliként szomorkodnak. Nincs párod. És? Ettől még nem leszel kevesebb, és legalább nem kell költened felesleges ajándékokra. Vegyetek mindent lazán, ne stresszeljetek rá egy Amerikából átvett "ünnepre", aminek nincs is sok értelme, köszi.
2019. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem érdekel. Engem olyan szinten kiégettek a nők, hogy nem akarok párt, úgyhogy élvezem, hogy egyedül vagyok. :D
2019. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!