Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder fizetős vagy ingyenes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder fizetős vagy ingyenes? 18 l

Figyelt kérdés

Sajnos eddig úgy vettem minden ehhez hasonló ismerkedős izé fizetős úgy teszik mintha ingyenes lenne közben meg csak akkor küldhetsz üzenetet ha fizetsz.


A Tinder az is fizetős?

Bár ha fizetős hanem gondolom ott is sok a perverz barom fiú.



2019. febr. 14. 17:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A nagyon szimpatikus lánynak tartalak szeretnélek megismerni meg a mi hobbitad már hallottam nem egyszer.


Inkább valami egyedi szöveg kell olyan amivel kitűnsz a többi szerencsétlen barom közül.


Egy lányra egy társkeresőn vagy közösségi oldalon ráírnak naponta milliónyian ezért ha írsz egy olyan szöveget hogy szia lenne kedved beszélgetni?


Azzal csak csepp vagy a tengerben homokszem a sivatagban ne is lepődjetek meg azon ha nem válaszolnak a lányok mert ilyen sablon szövegeket kapunk naponta milliónyit.


Egy lányt interneten csak úgy lehet találkozóra hívni hogy


1. jól nézel ki


2.nem vagy cigány


3.élőben is jó szöveged van nem vagy csendes visszahúzódó hanem van szókincsed


4.nem beszélsz a szexről egyáltalán nem szabad a szexről beszélni, meztelen képeket nem szabad kérni a lánytól soha.


5. pedig hogy érdekes izgalmas beszélgetést tudj kialakítani egy lánnyal ne csak a unalmas szia mizu hogy vagy? unatkozom veled? meg a hasonló baromságok hanem egyedi témákról érdekes esetleg vicces témákról csak kicsit gondolkodni kell.

2019. febr. 16. 10:38
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

#11

Na a kicsi rasszista :D

2019. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó válaszodból megértettem kérdező, hogy miért vagy még mindig szingli. Le kellene szállni a magas lóról és neked is tenni valamit a kapcsolat kialakításáért. A 10-es szerintem egy tök kreatív szöveget írt, de te azt is lehurrogtad.. Akkor mond már el mi lenne az ami neked "kreatív"? Az utolsó válaszodból kiderül, hogy egy elkényeztetett rasszista p.csa vagy aki azt várja el, hogy a srác még a seggét is kinyalja és akkor talán adsz egy esélyt.. Ilyen hozzáállással sosem lesz senkid.. És mielőtt beszólnál én is lány vagyok, és fehér, szóval sem a cigányokat sem a pasikat nem védem, de neked úgy néz ki semmi nem jó...
2019. febr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy én hemperegnék velük, különben is van barátom. Én a te hozzáállásodat véleményeztem, de ahogy látom nem érted a lényeget
2019. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De tényleg mond már el, hogy mi lenne a kreatív szöveg szerinted.. A cigányos részen kívül másra nem válaszoltál, pedig pont nem az volt az üzenetem lényege
2019. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Milyen kreatív szövegre gondolsz?


Hogy milyen témákról beszéljen valaki amikor ismerkedik?


Mindegy csak ne szex téma legyen.


Tudsz-e úszni?

Mi a foglalkozásod?

Melyik a kedvenc zenéd milyen zenéket szeretsz?

Szoktál Tv-t nézni?

Van jogosítványod?

Van autód?

Szoktál filmeket nézni?

Melyik a kedvenc filmed?

Voltál már külföldön? Ültél repülőn?

Strandra szoktál járni nyáron?

A suliban melyik volt a kedvenc tantárgyad?

Szoktál járni bulizni? Melyik a kedvenc állatod? stb


Egy csomó téma van csak gondolkodni kell de az legyen már könyörgöm az udvarló szöveg hogy szia mizu hogy vagy?

Lenne kedved beszélgetni? Mi járatban?

Jössz skypolni camsex? piszkos a fantáziád?

küldesz meztelen képet?

2019. febr. 17. 13:01
 17/21 anonim ***** válasza:
A 10-es pont ilyen kérdéseket tett fel, akkor azt mit hurrogtad le? Neked semmi nem jó úgy látszik
2019. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tegnap néztem meg szánalmamba.. KB a korunkbeli lányok is (18) 24 éves igazi ribinek néznek ki, valami elképszető gusztustalan. Fizetős, persze. Az összes ilyen úgy rossz ahogy van, lehetne egy ilyen ingyenes oldal visszahúzódóbb depressziósabb embereknek is, hogy ne csak ezt a sok pózolgató tetvet kelljen nézni :/ Nem ajánlom egyiket se. Ha normális szerető embert akarsz magad mellé te is, akkor a tinder szerű hülyeségek nem a mi oldalunk :(
2019. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csajoknak is van perverzio beütesuk. :) ahogyan nekünk pasiknak is.
2019. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Minden fizetős. Alapdolgokat kapsz ingyen, amivel nem mész semmire.

De a világ már ilyen hogy minden ingyen van, de még sincs semmi!

2019. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!