Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek melyik jön be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik jön be?

Figyelt kérdés

Egy jó srác de csendesebb.

Vagy egy nagypofájú?

Egy nem annyira beszédes fiúnak hogy lehet barátnője?

De persze szokott beszelni csak nem egyfolytában a hülyeséget nyomatja.



2019. febr. 16. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem taszít, ha egy srácnak nagy a pofája. Én a csendesebbre szavazok. Azért a csendesebb is tudja megvédeni magát, de kultúrát módon.
2019. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ja, én se szeretem a nagypofájú embereket.
2019. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

A kettő között

A kettő közül a csendesebb, de tudjak vele beszélgetni, mert szerintem ez alapozza meg a kapcsolatot, viszont a nagypofájú emberek irritálnak.

2019. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez jó már azt hittem csak olyan lányok vannak akik a rosszakra buknak
2019. febr. 16. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező ez így is van,a rossz bunkó faszival fognak ágybabújni nem veled! Tökmindegy mit írnak ide,a valóságban 99%ban mindig így van!
2019. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
😞
2019. febr. 16. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel jól kijönnék.

Szeretem hallgatni, ahogy az emberek beszélnek így jól elhallgatnám hogy a ,,nagypofájú" beszél, akár hülyeségekről is, az is szórakoztató tud lenni.

Ugyanakkor a csendesebb emberek társaságát is kedvelem. Kellemes néha csak csendben ellenni és nem egyfolytában beszélni.

2019. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tanácstalan Lány ***** válasza:

A csendes aranyos srácok nagyon arik:)

Utálom a nagypofájú köcsögöket én is csendesebb lány vagyok

2019. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1.
2019. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a nagypofájú bunkó és beképzelt is, akkor nagyon irritál, de ha a nagypofájú szimplán annyit takar, hogy sokat beszél, akkor az is jöhet

De a csendes fiúkkal sincs semmi bajom, barátom is inkább a csendesek köze tartozik :)

2019. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!