Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Már sokszor észrevettem, hogy 1-2 lány a gimiben elég feltűnően néz. Persze én ezt a szemem sarkából figyelem és próbálok úgy tenni, mintha nem érdemelnének.

Aztán néha én is nézem őket, amit látnak szerintem, viszont amikor instagramon bekövettem őket nem követtek vissza. Valamit titkolnak? Vagy nem szeretnék, hogy lássam a képeket? Miért?

16F



2019. febr. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyankor lehet, hogy van valami az arcodon
2019. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt kétlem...
2019. febr. 9. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy èrted azt, hogy nem èrdemelnènek?

Lehet ez nem szimpatikus nekik.

2019. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsánat. **nem érdekelnének**. És ezt én sem tudom, miért csinálom, de nem akarom, hogy feltűnő legyek azzal, hogy észrevettem őket.
2019. febr. 9. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha nézek egy fiút az azért van mert tetszik. Ha instán bekövet meg egyből visszakövetem. Szóval vagy azért néznek mert egyszerűen egy érdekes jelenség vagy és nem tudják visszafogni a kíváncsiságukat, vagy mert egy ismert személy vagy, esetleg rólad beszélnek(néhány barátnőm a suli összes fiújáról tud és folyamatosan róluk beszélnek legyen bármilyen jelentéktelen dolog). Esetleg még az jöhet szóba hogy instán azért nem követnek vissza mert valamiért nem tudják hogy te vagy az. Rengeteg megoldás lehet, a legegyszerűbben ezt úgy tudnád megfejteni ha megkérdezed.
2019. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán helyes vagy,de nem akarnak semmi tobbet...
2019. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!