Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem tényleg nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem tényleg nem lehet barátnőm soha a büdös életbe se?

Figyelt kérdés

Most lehet egy kicsit durva leszek! De el vagyok keseredve! Utálok élni , utálok mindent! Egyszerűen elegem van , hogy rám egy fiatalabb csaj sehogy sem néz! Hiába tartom

magam jó képpűnek! Mindig mikor el megyek diszkózni rám jönnek a 18 év feletti csajok. Mit képzelnek , hogy rá mennek egy 16 éves gyerekre ráadásul nem is néznek ki olyan jól akkor menjenek rá 26 évesre! Annyi fiatal szép, kedves lány van 15-16 évesek! És nekem már évek óta nem jut még csak egy diszkós smárolás se! Elvileg az a baj , hogy van egy kis feleslegem 174 cm vagyok és 69 kg! Le akarok + még alacsony is vagyok 168 cm feletti csaj sem állna szóba velem gondolom! Le akarok menni 60 kilósra + lesz kocka hasam ! és legalább akkor talán fiatalokat nem rég betőltött 16 éveseket vagy az alatt! Mert , hogy nekem ez a korosztály az ideális. Is fogok érdekelni! Talán rám jönnek azok is! De mindig többet eszek az akarnál vénetlenűl. És teljesen úgy néz ki a testem mint egy torz szúlőtté az izom ellenére is! Ha rájuk megyek a buliba akkor elutasítanak. Még akkor is amikor pedig előtte néztek. Már azon gondolkozok , hogy nem is érdekel! Olyan lányokat meg nem ismerek akik megfelelnének nekem!



2019. febr. 18. 12:42
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

De szüleim nem meg nem engednek pszihologushoz fordulni! Pedig már akartam pszihiáterhez is!

Facebook-on sem sikerűlt eddig a társkereső se jó, még a tinder se még ha fizetek érte akkor se! Pedig 60 km-es kilóméteres zónára van állitva! Igen belebetegedtem ebbe az elmúlt 5-6 év során!

2019. febr. 18. 13:16
 12/38 A kérdező kommentje:
Mégis mit tegyek azert , hogy egy buliban 16- éves lányok is rám jöjjenek, mit? Álitom ha le fogyok akkor fognak!
2019. febr. 18. 13:19
 13/38 anonim ***** válasza:
És csak a net meg a disco létezik? Mozdulj ki! A társkeresés nem hely függő, de tenni is kell érte. Amúgy is rád férne egy kis agykiszellőztés, hogy máshogy lásd a dolgokat. Mellesleg 18 vagy, jogilag felnőtt, nem kell szülői engedély, hogy segítséget kérj.
2019. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ja, de le írtam nem ismerek olyan lányokat akik nekem megfelelnének! Néha volt amikor fel mentem Miskolcra mert , hogy ott szoktam nyomni! És próbáltam utcán. De az se nagyon vált be. Annyi jött , hogy 2 14 éves csajjal dumáltam! De másnap mikor bejelőltek facen! Rájuk írtam de hiába. Nem irtak vissza. És kész ennyi volt! Pedig ők jöttek oda!
2019. febr. 18. 13:29
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"ott szoktam nyomni!"

A beszédkészségeddel is gond lehet, ideje lenne a korodhoz mérten kommunikálni.

Persze, nem ismersz olyan lányokat. De pont azért kéne kimozdulni, hogy ismerkedj és ne a szűk körödben próbálkozz, főleg, hogy ott nem vált be. Egyébként folyamat mást hibáztatsz, de magadban nem keresed a hibát.

2019. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

Te egy vicc vagy:DDD én 24 vagyok, de nagyon sok nálam fiatalabb (17-18) évesek szeretnének velem ismerkedni, és a korombeliek is, és afelett is. Nagyon nagy baromság azt állítanod hogy pont a feletted lévő korosztály érdeklődik irántad:D a lányok agya nem változik meg pár év alatt úgy hogy ő akkor most szexi, aztán hirtelen rondának látja majd:D

a ruha alatt meg nem látszik a kocka has, szóval nem ez alapján fognak elsőnek megítélni.

ezen a rám jönnek szövegen meg kiégek. szerintem nem vagy se értelmes, se jóképű

2019. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
De mind2 vagyok. És igaz , hogy nem látszik de legalább vékony vagyok, és nyáron majd ha félmesztelenre vetkőzök akkor majd látszani fog xd!
2019. febr. 18. 13:53
 18/38 anonim ***** válasza:
60%
mi van? mi vagy te valami légypapír, amire jönnek, vagy nem jönnek a legyek?? Higgadj le és annak a lánynak, aki tetszik udvarolj, hódítsd meg! Évszázados módszer és működik. És lehetőleg ne disznól-discoban, hanem valami normális helyen keresgéled a normális lányt.
2019. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nevetek :D
2019. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Értelmesnek tartod magad, de az igekötők használata és az egyszerű ragozás nem megy.

Neked az a bajod, hogy nincs bajod. Túl jó dolgod van 18 évesen. Sajnállak, hogy keresik a társaságod, ha nem tetszik, ne menj oda! Lesz barátnőd, de majd csak egy levedlett ringyó, akinek az elvárásai alacsonabban lesznek, mint a 4-es metró.

2019. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!