Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem tényleg nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem tényleg nem lehet barátnőm soha a büdös életbe se?

Figyelt kérdés

Most lehet egy kicsit durva leszek! De el vagyok keseredve! Utálok élni , utálok mindent! Egyszerűen elegem van , hogy rám egy fiatalabb csaj sehogy sem néz! Hiába tartom

magam jó képpűnek! Mindig mikor el megyek diszkózni rám jönnek a 18 év feletti csajok. Mit képzelnek , hogy rá mennek egy 16 éves gyerekre ráadásul nem is néznek ki olyan jól akkor menjenek rá 26 évesre! Annyi fiatal szép, kedves lány van 15-16 évesek! És nekem már évek óta nem jut még csak egy diszkós smárolás se! Elvileg az a baj , hogy van egy kis feleslegem 174 cm vagyok és 69 kg! Le akarok + még alacsony is vagyok 168 cm feletti csaj sem állna szóba velem gondolom! Le akarok menni 60 kilósra + lesz kocka hasam ! és legalább akkor talán fiatalokat nem rég betőltött 16 éveseket vagy az alatt! Mert , hogy nekem ez a korosztály az ideális. Is fogok érdekelni! Talán rám jönnek azok is! De mindig többet eszek az akarnál vénetlenűl. És teljesen úgy néz ki a testem mint egy torz szúlőtté az izom ellenére is! Ha rájuk megyek a buliba akkor elutasítanak. Még akkor is amikor pedig előtte néztek. Már azon gondolkozok , hogy nem is érdekel! Olyan lányokat meg nem ismerek akik megfelelnének nekem!



2019. febr. 18. 12:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
82%
És te azt hiszed magadról, hogy értelmes vagy??? 😂 ja persze, 20 évesek már öregek es rondák, és minden tini gyönyörű 😆
2019. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
60%
40-es? Ki a negyvenes? Én? Én nem vagyok se nem 40 éves, sem 40%-os, sem 40-es válaszadó, de nembaj, attól még ezt magamra vettem. Igen, valóban nem alacsony az intelligencia szintem, 130 körül van az IQ-m, ha jól emlékszem;P Egy 15 meg egy 18 éves lány között nincs nagy különbség, a 18 éves kicsikét érettebb testileg, de ennyi. Egyébként elég beteg hogy serdülő kislányokra buksz. Most még elnézhető, de 40 évesen már nem...
2019. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen azt mondom , hogy 16 éves kortól arcra is érettebb és az nekem annyira nem jön be! Már mint a 15 éves aki még nem érett arcra!
2019. febr. 18. 20:42
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy te fiam. ülj le 1-es.
2019. febr. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Belőled tutira pedofil lesz, ezzel a felfogással... Le kéne szállni a magas lóról, mert itt nem a súlyoddal és nem a lányokkal van gond, hanem veled, nem is kicsit!!!
2019. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az a helyzet , hogy lehet ,hogyha ez így folytatodik! Akkor 21 évesen is még rá megyek egy 15-16 évesre xd!
2019. febr. 19. 10:47
 37/38 anonim ***** válasza:
Igazából Magyarországon a 14-től legális ha elmúltál 18, de ez akkor sem normális
2019. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Aranyapám! Te komolyan azt hiszed, hogy a csaj alanyi jogon jár neked? A nagy lótuszt! Aki kell neked, azt szerezd meg. Ha nem megy így, akkor változtass, és próbáld meg úgy. Senki sem úgy született, hogy az ölébe hullottak a csajok. Tenni kell érte, és nem rinyálni.
2019. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!