Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem tényleg nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem tényleg nem lehet barátnőm soha a büdös életbe se?

Figyelt kérdés

Most lehet egy kicsit durva leszek! De el vagyok keseredve! Utálok élni , utálok mindent! Egyszerűen elegem van , hogy rám egy fiatalabb csaj sehogy sem néz! Hiába tartom

magam jó képpűnek! Mindig mikor el megyek diszkózni rám jönnek a 18 év feletti csajok. Mit képzelnek , hogy rá mennek egy 16 éves gyerekre ráadásul nem is néznek ki olyan jól akkor menjenek rá 26 évesre! Annyi fiatal szép, kedves lány van 15-16 évesek! És nekem már évek óta nem jut még csak egy diszkós smárolás se! Elvileg az a baj , hogy van egy kis feleslegem 174 cm vagyok és 69 kg! Le akarok + még alacsony is vagyok 168 cm feletti csaj sem állna szóba velem gondolom! Le akarok menni 60 kilósra + lesz kocka hasam ! és legalább akkor talán fiatalokat nem rég betőltött 16 éveseket vagy az alatt! Mert , hogy nekem ez a korosztály az ideális. Is fogok érdekelni! Talán rám jönnek azok is! De mindig többet eszek az akarnál vénetlenűl. És teljesen úgy néz ki a testem mint egy torz szúlőtté az izom ellenére is! Ha rájuk megyek a buliba akkor elutasítanak. Még akkor is amikor pedig előtte néztek. Már azon gondolkozok , hogy nem is érdekel! Olyan lányokat meg nem ismerek akik megfelelnének nekem!



2019. febr. 18. 12:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ez igen :DDD
2019. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Kamu, ott írod hogy "Mit képzelnek , hogy rá mennek egy 16 éves gyerekre", miközben meg 18 évesnek mondod magad több kommentben.
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Igen. azt úgy értettem , hogy a legszomorúbb , hogy már 16 évesen is az ilyen korosztály jött ràm!
2019. febr. 18. 16:55
 24/38 anonim ***** válasza:
Rendben, tegyük fel hogy nem kamu. Miért ellenszenvesebb neked egy 20-as évei elején járó lány, mint egy tini3,14csa? (ezt úgy kérdezvén, hogy én is fiftín years old görl vagyok)
2019. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem ellenszenvesebb! Egyszerűen csak annyi , hogy 16-17 éves kór között! Az arc el kezd meg változni az öregedés hatására! Gondolom érthető mire gondolok! És már nem lesz olyan cuki meg szerintem a szépségén is ront! Egy 20-21 évesnek az arcuk már még jobban meg van változva! Tehát azok még annyira se tetszenek! És legtöbb velem kb egy idős haveromnak is a 13-16 éves lányok tetszenek! Azzal a nagyon fiatal kis cuki, szép arcal ! Még. Kb 19 éves korig így vannak vele. Nagyon kevesen mondják azt ilyen időseb , hogy a velük egy idősek jobban tetszenek! Akkor én még ráadásul le is maradtam!
2019. febr. 18. 17:37
 26/38 anonim ***** válasza:
Az igen, 16 évesen elkezd öregedni az ember lánya, mikor még a biológiai fejlődés sem fejeződött be. Kis biosz óra:az öregedés első jelei legkorábban 25, de sokkal inkább 30 évesen kezdenek megjelenni, mikor a bőrben lévő kollagén szintje csökkenni kezd. Logikáddal élve már te is egy vén fax vagy, miközben kislányokra pályázol:D
2019. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Sok az iq 40-es emberke itt! Úgy értem ,hogy a fiatalságon belűl kezd az arca változni! Akkor nézz már meg 2 olyan lányt akik igazán szépek! Nézz meg egy 14-15 éves meg egy 18 éves között mi a különbség még ha az előbbi korához képest éretebb akkor is!
2019. febr. 18. 18:22
 28/38 A kérdező kommentje:
Az a probléma itt , hogy nem vagyok sovány!
2019. febr. 18. 18:57
 29/38 anonim ***** válasza:
65%
mondogasd csak magadnak. csúnya vagy és buta is. még írni sem tudsz
2019. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
61%
Te elég ostoba vagy. Egyszer azt írod, hogy vékony vagy, máskor azt, hogy le kell fogynod. A benned lévő önellentmondást az fokozza, hogy értelmesnek tartod magad ilyen mentalitással és helyesírással. Inkább kezdj valamit az életeddel ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad!
2019. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!