Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eredeti vörös hajú lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredeti vörös hajú lányok! Ciki vagy Isten áldása?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozom vele, hogy szenvedtek, mert ti magatok nem tartjátok szépnek, vagy a környezet piszkál miatta. Számomra igen különleges, mivel ritka és csodaszépnek tartom. Remélem, önbizalom-növelő lesz kijelentésem, és ezután büszkék lesztek rá. Kinek milyen élményei vannak ezzel kapcsolatban? Mit szólnátok hozzá, ha valaki rajongana a vörös hajatokért és ennek megfelelően bőrötökért? Imponálna, ha ennyire rabja lenne az adottságotoknak vagy épp zavarba ejtő?

2019. febr. 20. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Kishúgom egyik kis barátnője természetes vörös és ő az előző sulijából azért ment el másikba, mert sokan piszkálták a hajszíne miatt. De az új suliban, ahol húgom is van, senki nem piszkálja. Szóval attól is függ, hogy milyen suliba, milyen társaságba kerül.

Még fiatal, csak 11 éves, nem fiúzik még érthető módon. :D

F

2019. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

Én eredetileg szőke voltam, de besötétedett a hajam(nem befestettem, hanem magyától) és elég sokan vörösnek nézik, van aki barnának mondja és van aki szőkésbarnának. De az unokatesómnak születésétől kezdve vörös, göndör haja van és nagyon szép! Mellé még a kék szemünk is párosul.

Nem piszkáltak érte minket, de ismerek egy fiút akinek vörös haja volt és kifejezetten az a gyerek volt, akit utáltak a tanárom, ezért mi os piszkálguk mindig, de nem a hajszíne miatt. Arról csak felismerhető volt.

2019. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Csak en nem talalom szepnek a voros hajt? :D
2019. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%
Valoban nem nekem szólt a kerdes de ugy gondoltam leirhatom a velemenyem, amugy az anyukad az analfabeta te gyoker
2019. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
12%
A természetes vörös hajjal együtt jár a természetellenesen fehér bőr és a rengeteg szeplő. Utóbbiak nagyon taszítók
2019. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Ma ez is baromság. Rengeteg szép szeplős lányt láttam már! Fiúban a családban us van, és szerintem ő sem csúnya miatta!
2019. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
19%
Helló. Nekem vörös hajam van. Régebben úgy becéztek hogy róka. De soha nm gúnyoltak miatta. Viszont az utolsó előtti válaszolóval nm értek egyet. Nm vagyok hófehér és nincsenek szeplőim se
2019. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
én lány vagyok de szerintem is a vörös hajú lányok a legszebbek, bármikor elcserélném az én semmilyen barna hajamat
2019. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%
Maga a hajszín szép,de a hozzátartozó emberek mind csúnyák.
2020. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
50%
Fiú vagyok, és mint sokan mások is imádom a a vörös lányokat. Persze nem feltétel, csak imádom :D
2020. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!