Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítás után hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás után hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel csak délután a buszon szoktam találkozni és észrevettem hogy gyakran egymást nézzük egész végig (buszmegállóba és buszon is) és elkezdett szimpatikus lenni.

Egyik héten rá is írtam, elkezdtünk beszélgetni, de a hétvégén annyit írt hogy nincs sok kedve barátkozni, ami eléggé fájt. Igazából teljesen megértő tudok lenni, így engem az se zavarna ha hétvégén beszélgetnénk

Mit tanácsoltok?



2019. márc. 2. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel, zaklasd tovább, lehet nem volt olyan hangulatban, nem kell azonnal félbe hagyni, bár ha később is ennyire passzív és töketlen, akkor nem érdemes vele kikezdeni, idő kell ennek és kész! Sok sikert!
2019. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem világosan leírta, hogy nincs kedve barátkozni. Nem is értem mi itt a kérdés
2019. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs kedve barátkozni... de nem a barátja akarsz lenni hanem a csaja... never give up
2019. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!