Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek senkinek akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek senkinek akkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve a külsőmmel(erről nem igazán szeretnék most beszélni) gondolom ez az oka annak, hogy szó szerint egy srác sem érdeklődik irántam... Tudom, változtatnom kéne, de ez nem olyan egyszerű.

Próbáltam ismerkedni, de nem ment. Ebben az esetben mit lehet tenni? Fogadjam el a helyzetet, hogy nem lesz senkim, amíg nem változtatok?...sőt szerintem még utána sem. Ezt hogyan lehet elfogadni?


Egyébként még fiatal vagyok, talán még nincs minden veszve... De az valahogy nem vígasztal, hogy maaajd csak lesz valakid... Nekem most lenne szükségem egy fiúra, aki mellettem van jóban rosszban... Dehát tudom, hogy ez lehetetlen... Kinek kéne egy ilyen lány... :(



Van valami tanácsotok?



2019. márc. 9. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb szeresd meg magad és mások is szeretni fognak téged. Sokszor nem is fontos megváltoznod, csak fogad el magad, lásd meg a saját szépséged, ne másokhoz hasonlítgasd magad. Ha kapcsolatot szeretnél azért tegyél Te is, ne csak várd a csodát. Ne mondogasd azt, hogy kinek kéne ilyen lány, mutass magabiztosságot, egyfajta 'Kinek NE kéne ilyen lány' hozzáállást vegyél fel, és megváltozik minden.
2019. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tpanna00 ***** válasza:

Akaratosan és görcsösen akarod. Ez így nem fog soha a büdös életben működni :) MOST AKAROM nekem KELL EGY FIÚ ezt most komoly?! Van olyan pasi akinek ez bejön? Annyira szánalmas, ez a tipikus ribi már bocsánat...

Szépen ülj le és gondolkodj mit akarsz és ahhoz mit kell tenned!

2019. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány de hány előnytelen külsejű lány férjnél van és gyerekei vannak. Bizonyára a lélek pótolja a fizikai szépséghiányt. Igen, ismerek ilyen nőket!

F.

2019. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok nyomulni vagy ilyesmi, de én szivesen megismernélek. Nem külsőre megyek és nem szeretem a mai lányokat, akik annyira divatmajmok meg minden.. nekem sem volt sose barátnőm. Nem vagyok nyomulós visszahúzódó vagyok, a hűség lenne a leg fontosabb, és szeretni valakit. megértem hogy anonym oldal és rosszul is teszed ha bízol valakibe, de egy üzenetet dobhatsz ha szeretnél. vagy akárki aki hasonló helyzetbe van, a külső nem minden! Én se vagyok se kívűl se belül jó, de mindenkinek van valaki akit elfogadnak.. Csak nagyon nehéz megtalálni :(
2019. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!