Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori, hogy eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy eddig barátnőm nem volt, de már kb.35 lány utasított vissza engem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Még nem próbálkoztam 35 lánynál xd

De ez durva, vagy nem a te szinteden keresed a párod, vagy valami nagyon nagy hiba lehet benned.


20+f

2019. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó ember, ha azt számolgatnám hány lánynak nem jövök be / utasított vissza szerintem depressziós lennék. Ilyet minek tartasz számon? :D
2019. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem 10/1-nek legalább elkellett volna fogadnia! Ha normális lányrol van szó! Mert lehet , hogy pont csak ribiket fogsz ki még csak vénetlenűl is... De ha velem is ez lett volna. Én már nemvélnék... A szépség szint meg nem szàmít sokat! Csak az esetleg ha csak 10/10-es teljesen te meg átlag alatti- vagy....
2019. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fiúk, akik nem túl válogatósak, elég ha kicsit tetszik a lány, próbálkoznak.

Az ilyen fiúknak a nagy számok törvénye alapján, előbb utóbb össze is jön valami.


Úgy tűnik te is ez a kategória vagy és ezzel nincs semmi baj.


Ne számolgasd, h mennyi nem jön össze.

Egyszercsak majd összejön valakivel neked is :)

2019. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több infót is adhatnál. Pl. te hogy nézel ki és milyen kinézetű lányoknál próbálkozol? Mivel így elég nehéz választ adni. Írj már le még egy pár dolgot.

18/F

2019. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan nézel ki, milyen az intelligenciád és az első benyomásod. Ja meg, ha sok lánynál próbálkozol és esetleg ismerhetik egymást, akkor lehet hogy meg is beszélik, hogy te mindenkinél próbálkozol és akkor már elvből nem nyitnak. Mellesleg tényleg jöhetett volna kicsit több infó a személyiségedről, kinézetedről..

18L

2019. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

50 nemre jut egy igen.

de azert ne lepd tul a kereted.

2019. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez csak gratulálni tudok, kérdező! Sok fiú már régen feladta volna, és zokogva fúrta volna az arcát édesanyja szoknyájába, mondván, hogy a lányok milyen hülyék. Neked viszont megvan a kellő kitartásod, így előbb-utóbb sikerülni fog. Főleg, ha tanulsz a hibáidból, s ha így nem meg, megpróbálod úgy. Mert ez a siker kulcsa.

Kétféle ember van; az egyiknek sikerül, a másik idő előtt feladja. És ez az élet minden területére igaz.

2019. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért 35 sok, ott már van valami hiba. Már ha ebbe a csak a normális próbálkozásokat számolja bele (mikor személyesen beszélgetett is a csajjal).
2019. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bulldozer_Mcr válasza:
100%

Senkinek ne higgyj es soha neadd fel a remenyt. Keress ra Arnold Schwarzenegger motivacios videoira a youtube-on. Kepezd magad, tanulj es sportolj tiszta erobol, ha csinalod rendesen ebben is es abban is fogsz elerni eredmenyeket. A sikerelmeny erot, tartast es onbizalmat ad, szerencses esetben ( Magyarorszagon nem ) penzzel is jar, ha ezek megvannak az hogy hogy nezel ki huszadrangu tenyezo. Legyel apolt, oltozz jol, lehessen veled beszelgetni ( persze ne legyel 300 kilo ) a tobbi alakul.


A 35 lanyrol annyit, hogy nekem is es nem egy haveromnak volt olyan hogy egyetlen egy este utasitottak vissza tobb mint 35x. Ez mind nem szamit. Elobb utobb megtalalod azt az egyet ami minden addigi visszautasitast felul ir, HA TESZEL ERTE. Igen tenni kell erte, senki nem fog odamenni es becsengetni hozzad hogy teged akar, tegyel erte. En nem szegyelltem megnezni masokat az ismerettsegi koromben akik sikeresek voltak a noknel, mit, hogy csinal. Ha olyan kapcsolatban vagyok vele meg is kerdeztem hogy csinalja, de sok sok infot kell szerezni es rengetegszer besulni amig megtalalod a te sajat stilusodat, modot ahogy te el tudod erni a celod. En most 40 vagyok, felesegem van, mar lealltam a csajozassal, de hidd el tudom mirol beszelek, bo 20 even keresztul legfontosabb resze volt az eletemnek a vadaszat, ahogy tobb jo spanomnak is, brutal bulikban voltunk egyutt es bar nalam azert voltak sokkal sikeresebbek en is elkaptam azert tobb mint 80 not eddig. Mind Ezt ugy, hogy sosem voltam gazdag, nem is igazan nezek jol ki, az en modszerem az volt, hogy igyekeztem minel tobb no tarsasagaba bekerulni, minel tobb alkalaommal minel tobb buli, barmilyen esemeny, osszejovetel, barmi ahol talalkozhatok csajokkal ott voltam/voltunk, igyekeztem mindig ugy keveredni hogy a kozeleben legyek annak aki tetszik, de sose tapadosan, ramenosen es mindig probaltam figyelni ra hogy jol erezze magat. Hidd el ha meg tudod nevettetni nagyon jo esellyel agyba is tudod elobb utobb vinni. Tapasztalatbol mondom nagyon igaz a mondas hogy ha halhatod egy no neveteset nagy valoszinuseggel a nyogeset is hallhatod majd :) Szoval ahhoz hogy en sikert erjek el kb 80 nonel ahhoz nekem biztos hogy tobb mint 4000 alkalommal be kellett egjek valamilyen szinten vagy formaban. De ez is mindenkinek mas, nyilvan aki nalam sokkal jobban nez ki, sokkal jobb pasi elerhet sokkal jobb arany ha ugyanannyit tesz erte mint en, DE!! olyat is lattam, eleg sokat, hogy nalam sokkal jobb hapsik sokkal kevesbe ernek el sikereket, mert tejbe tok modjara nyamnyila fos modon nem mertnek lepni, kezdemenyezni, semmit! Volt olyan buli amikor a haveromnak egy csaj meg is jegyezte, hogy azt vette eszre szerinte mar tuti nincs olyan no akivel en meg nem beszeltem :))) menni kell, erdeklodni, figyelni a reakciokat, baratkozni, dumalgatni, menni menni ellobb utobb lesz belole valami!!! Soha ne add fel es ahogy Swarczi mondja " DON'T BE AFRAID OF FAIL!! FAILING IS ALL RIGHT " es " DON'T LISTEN ON NAYSAYERS" Ne halgass senkire, nezd meg ot is kirohogtek, az emberek azt mondtak ugyna mar ki lenne kivancsi egy filmre amiben valami Sviccensvaccer szerepel, ilyen nevvel nem lehet sikeres lenni :)) Nem ja, nezd meg hol tart.


Szoval HAJRA!!! MINDENT BELE!!! TEGYEL ERTE ES AZ EREDMENY MEGALLITHATATLANUL JONNI FOG!!!


Udv,


Egy Veteran Vadasz :)

2019. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!