Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok dühös hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös hogy így utasított vissza?

Figyelt kérdés
Már 1 nappal azután hogy megismertem rámírt facebookon aztán meg kérdezte hogy van e nálam esélye stb.Tetszem neki,de pár hete csak facebookon tudunk beszélni.Elhívtam randizni,azt mondta hogy szívesen elmegy velem,azóta sokat beszéltünk,mindig képeket küldött(fehérneműset is).Úgy volt hogy randizni fogunk,telefonba is mondta hogy szeretne találkozni.Most meg azt írja hogy menjek a rákba,meg hogy "uncsin írsz" és visszautasított.Teljesen szétb***ta az önbizalmamat.

2016. aug. 21. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2016. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Na b+ uncsin írsz 😂 lehet nem kellett volna hetekig várni azzal h elhívod ha már 1 nap után azt kérdezte van e nálad esélye. De a kérdésre visszatérve igen jogosan vagy dühös mivel sokkal kultúráltabban is visszautasíthatatlan volna.
2016. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azért már egy rohadt lotyó ne vegye el az önbizalmadat! fogd fel úgy, hogy nem érdemelt meg téged. És keress egy normális kedve lányt, aki nem küldözget kihívó képeket, nem beszél ilyen rondán "rákba" és nem tart unalmasnak. Lesz olyan, csak nem riszálja a seggét előtted, meg kell találnod.
2016. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy ribi, ne akadj le rajta. Milyen normális lány küld fehérneműs képet olyannak akivel nincs együtt? :D

Csak a saját egóját akarta növelni. Ne add meg neki azt az örömöt, hogy ezután még keresed. Lépj tovább és ha legközelebb egy lány ilyen képeket küld, summázd, hogy olcsó.

18l

2016. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kis ri.banc.......

Hidd el,jobban jártál,hogy visszautasított.

2016. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!