Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes lánynak egy rondaSág...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes lánynak egy rondaSág tetszik?

Figyelt kérdés
Az iskolában minden lánynak egy ronda vékony hangú pattanásos ocsmány b°zi kell. Nem értem miért. Vagy csak ez velem fordult elő? V csak a mi iskolánkban ilyenek a lányok?

2019. márc. 22. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tűnik hogy a féltékenyseg beszél belőled 😅 de egyebkent a mai generációban ha a fiú pénzes akármilyen csúnya lehet..
2019. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Attól, hogy pénzes valaki az iskolában még nem lesz Ő a legmenőbb és nem fog minden csajnak tetszeni, főleg ilyen fiatal korban(általános iskola). Ha középbe jársz, akkor lehet szerepe a pénznek, de nem jellemző(elég ha van egy jobb kocsid, olyan 2 milla körül). A mi iskolánkban jómagam és még néhány srác vagyunk a legnépszerűbbek a csajoknál, de nem lehet kijelenteni, hogy ki a legjobb, mivel megoszlanak a vélemények. Valakinek én jövök be, valakinek más. Egyébként nem feltétlenül kell jól kinézni ahhoz, hogy menő legyél az iskolában. Csak legyen jó dumád, humorérzéked, öltözködj jól, divatosan(ha drága ruhák még jobb), legyél magabiztos és barátságos, de viselkedj komolyan. Valamint ha sok embert ismersz, akkor könnyebb dolgod lehet.

18/F

2019. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem az összes lánynak. De tényleg egy pillanatig se irígykedj, a normális lányoknak majd te kellesz. Csak eszedbe se jusson mások miatt megváltozni, a lányok néha szeretnek rajongani egyes fiúk iránt, aztán már ilyen divatszerű lesz, hogy mindenkinek ő tetszik. Talán van barátnője, és ő milyen ember? De az írásodból úgy jön le hogy nem is ismered ezt a srácot, lehet hogy tök normális, ne ítélkezz, hanem magaddal foglalkozz inkább
2019. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

1.) a rondaság szubjektív, csak mert te egy paraszt vagy és lerondázod a másikat mert ú, tinikorban pattanásos és még nem mutált teljesen a hangja, nem biztos, hogy mindenki ilyen

2.) az a rondaság valószínűleg jobb fej mint te


Amúgy TE hogy nézel ki? Mint egy olajozott görög isten? Vagy ugyanolyan pattanásos ,,ocsmány b*zi" mint a többi és beképzeled hogy jóképűbb vagy?

2019. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azok a lányok mind biszexek. Na jó valszeg nem. De lehet, hogy az illetőnek pl tök jó a kisugárzása, megnyerő a személyisége, pl cuki, jópofa, vicces, közvetlen, intelligens pl nagyon; aranyos a szeme; lehet az is még , ha esetleg pl tényleg drága ruhákban jár.
2019. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk őket pont ,hogy elítélik páran .

Én nem ,de azért én nem is buknek ilyen srácra.

l

2019. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebbe a féle csoportba tartozom, de nem tartom magam buzónak és pattanásos se vagyok.

Vannak nálam rondábbak. :) Még egy lánynak se kellettem soha. Ha kellenék is szórakoznának rajtam vagy nem gondolja komolyan. :( Ez van esélyt se adnak. :) Nem minden ronda ember kell a lányoknak se.......

2019. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mondjuk pont nem az ilyen srácokra bukok és nálunk a suliban sincs ez bár van az egész suliban 30 fiú Kb Úgyhogy nem egy relváns adat.

16L

2019. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na megjött a tipikus hülye "a szépség szubjektív" csira

Aki valahogy életében nem halott szépségversenyekről vagy a modellszakmaról

2019. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is megjött aki még életében nem hallott olyan emberről aki fikázta a szépségversenyeket mert szerinte egy kevésbé szép lány győzött vagy kijelentette hogy nem tetszenek neki a modellek. (legyen azért mert ,,,,csontkollekció"""" vagy a feje nem tetszik.)
2019. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!