Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyamtársam aki nagyon tetszik,múlthét folyamán leszólítottam.Fel is kértem táncolni jövőre a szalagavatónkra.Ő vacilált,és azt mondta gondolkodik rajta.Az ezt követő héten,azaz a mostani héten hétfőn elhívtam kávézni amire egyből igent mondott,viszont hozta a barátnőjét is valamiért.Másnap megint felkerestem,elmondtam neki mindent,hogy szeretném jobban megismerni,meg tetszik meg ilyenek..tudjátok a szokásos:)....mire az volt a reakciója,hogy aranyos vagyok,meg szimpatikus is vagyok neki de még nincsen túl az exén elvileg.Még mindig tetszik neki,és azt mondta azért ilyen,mert nem szeretné,ha azt látná a volt pasija,hogy már túllépett rajta.Ez volt az indok.Én mondtam neki,hogy lehet őszinte és mondja el,ha én nem vagyok neki szimpatikus meg minden.Azt mondta nem erről van szó. Szerintetek?18/F (Ja és azt hozzáteszem,hogy facebookon nem jelölt vissza már 3 napja,nem tudom miért..nem látom a logikát..kávézni eljön,de fb-n nem jelöl vissza,arra gondoltam lehet,hogy nem nézi az fb-t csak a messengert vagy valami.)Amúgy nagyon kedves velem amikor vele vagyok,nem néz át rajtam,látom,hogy érdekli amit mondok..plusz a múltkor mikor hármasban voltunk a barátnőjével akkor végig csak velem foglalkozott.A barátnőjét meg kizárta kicsit.Meg voltak közöttünk a hosszú pillantások,a hosszú szemkontaktus meg minden.Pupillát nem figyeltem annyira,hogy hogyan változik,de nem volt szűk.

Összességében ennyi.Szerintetek bejövök neki,vagy a leírtak alapján lehet esélyem nála?Nagyon de nagyon tetszik,és aggódok,hogy nem őszinte teljesen velem.Nektek mi a véleményetek erről?18/F


2019. márc. 23. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg még nem lépett túl az exén,és akkor jobb ha vársz!Vagy csak alibi volt!Mivel nem azt mondta hogy nem akar veled járni ezért lehet van esélyed!Több időt kéne eggyütt töltenetek!Miko ketten vagytok szokott az exéről beszélni neked?Mert ha többet eggyütt lesztek lehet annyira élvezni fogja a társaságod hogy már nem is fogja felhozni témának,és rájön hogy neki olyan pasi kell,aki megbecsüli!Szerintem minden adott alkalomkor hívd el valahova,de ne nyomulósan csak pl hetente egyszer,vagy ha látod jogy szomorú akkor vidd neki a kedvenc pl csokiját vagy valamiét,és mivel akkor mi kivagyunk borulva így megöleljük jobbik esetben azt aki oda jön vígasztalni minket! 😉😁 (Ezt az exére értettem,ha miatta szomorú (vagy bármikor alkalmazhatod) ) Na igen,a fb.Lehet tényleg nem használja,de ha levan neki törltve,(aminek alapból rajta kéne legyen a telefonján) akkor kapott/kapott volna értesítést hoyg ismerősnek jelölted őt!Azóta mióta bejelölted találkoztatok?Suliban vagy bárhol?
2019. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem szokott az exéről beszélni nekem.Csak most a héten egyszer amikor elmondtam neki a dolgot akkor hozta fel.Habár nem beszéltem még ezzel a csajjal olyan sokat szóval lehet ha többet lennék vele akkor többször szóba hozná. Azt nem tudom találkozik,beszél e az exével.Igazából ő is az évfolyamtársa,úgyhogy összefuthatnak.de erről nem tudok.
2019. márc. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!