Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki füvezik bizonyos időközönként?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam vele először. Mesélt sztorikat, hogy többször részegeskedett már, füvezett a haverokkal, stb... Az akkor párjának azt mondta, hogy haza megy, de ő más sráccal ment el máshová autóval. Azt állítja soha nem csalt meg senkit (na de ki tudja persze). Mit szóltok ehhez?
2019. márc. 23. 16:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát, az lehet hogy írá alapján nem ez jön le.. Én nem vagyok olyan mint a mai korombeliek. Én nem arra vágyok hogy bulizgassak meg egy igazi macsó férfi legyek, csak hogy valaki úgy szeressen ahogy vagyok, a nélkül hogy minden szir szart vennem kéne neki új iphone luxus lkaás telefon stb.. Nem kihasználni akarok senkit, nem azért akarok visszahúzódó depis lányt hogy kihasználjam, hanem mert én is ilyen vagyok és hasonló emberrel érteném meg magam. Ha ti nem értitek meg hogy valaki szeretetre vágyik egy lánytól és ezt nem olyan ocsmány módon akarja elérni mint a többi ember, és ez az egyetlen dolog amit életembe akarok (szeretet) akkor ezzel nem tudok mit tenni. Én leírtam a véleményemet mindenről, ez van. Én a leírtakhoz hasonló, vagy akármilyen trendi kis tiniribit elkerülnék. Az meg hogy nem akarok olyan macsó izomagy "férfi" lenni aki csak a fizetésével az önbizalmával és a macsóságával szerez barátnőt, az meg nem azt jelenti hogy rossz ember vagyok, csak az olyan embereknek vagyok rossz akik ennek az ellenkezőjét teszik. Én nem fogom kidolgozni a belem hogy valami kis haspólós instás szutyok elköltse a pénzemet a legújabb iphonra meg csili vili cuccokra. Az igazi szeretet lenne a lényeg nekem, valahol nektek is igazatok van mert a mai világ meg szar, nem ilyen, igy valószínűleg én nem fogok sokáig élni mert tényleg nincs olyan lány akinek a szeretet elég lenne és ne egy mindent akaró szemétláda lenne. De én inkább halok meg a saját kezem által hamarosan, mint hogy egy ilyen barátnőm legyen aki nem becsül meg és szeret engem ahogy vagyok, nem olyan macsó ként ahogy azt a legtöbb "lány" elvárja.
2019. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21-es! Értem, de ne tedd magadat a középpontba más kérdésénél. Érthető amit írsz, de azt egy saját kérdésben taglald kérlek!
2019. márc. 24. 23:21
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát, én neked írtam le a véleményem, nem azoknak akik beszólogatnak. Így pedig egyértelműen leírom amit gondolok, csak nem fognak ilyen trash emberek itt szórakozni, főleg hogy neked szólt, nem nekik.
2019. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A kérdésemben említett lány egyébként eléggé fura, mert van úgy, hogy totál hibásan ír aztán meg jól. Illetve van amikor nem válaszol egyből, csak órákkal később, de látta amit írtam neki. Azt mondta, hogy pihen. Nem is tervezek vele komolyra, de 1-1 dugás elmenne vele.
2019. márc. 24. 23:26
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát, őszintén szolva én elitélem az ilyen dolgokat, ahoz képest hogy család és minden féle emberi kapcsolat nélkül nőttem fel, elég jó és örülök neki hogy olyan gondolkodásom van hogy én egyetlen egy emberrel szeretném leélni az életem. Ha meg nem válaszol de látta, akkor nem is érdekled, ugy pedig nem sok értelme van, ráadásul fűvezik drogozik.. Ahogy mondtam ha lelki bajos megértem, de ilyen bulizós közösségi p-csa drogozgat több emberrel hűtlen senki, szerintem fillért nem ér az ilyen :) De ha neked ez jó, akkor hajrá, az ilyen megérdemli úgy is hogy kihasználják, szóval ahogy neked jobb :)
2019. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25

Álomvilágban élsz, sosem fog bekövetkezni, főleg mert t*ketlen vagy

2019. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!