Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki füvezik bizonyos időközönként?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam vele először. Mesélt sztorikat, hogy többször részegeskedett már, füvezett a haverokkal, stb... Az akkor párjának azt mondta, hogy haza megy, de ő más sráccal ment el máshová autóval. Azt állítja soha nem csalt meg senkit (na de ki tudja persze). Mit szóltok ehhez?
2019. márc. 23. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
10-es az a baj ez nem igy megy.. Én nem arra vágyok hogy 19-20 évesen is még egyedül kelljen lennem, én ugy nem akarok tovább élni egyedül, én teljesen ugy érzem hogy le vagyok késve. Ahogy meg idősödök úgy kell kicsit idősebbet it keresni, én pedig nem akarok senkit aki már tapasztaltabb mint én, én 100% hogy nem fogok olyan lánnyal összejönni aki már volt valakivel vagy úgy öltözik mint egy utolsó kis csitri, nekem ez nem bejövős. Nem arra vágyok amire mások.
2019. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én sem tudom komolyan venni, bár én jó ideje kapcsolatra se vagyok képes, mert csak a vad kalandozásra vágyom. Nagyon hozzá szoktam, hogy komolyabb érzelem nélkül kefélek, esetleg úgy, hogy alap szinten ismerjük egymást.
2019. márc. 23. 21:34
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát, most 18 éves létemre furának tarthatod, de én még meg se csókolnék senkit, csak azt akivel tutira egy életre együtt leszünk. (Tudom, ilyen már nincs.. Elismerem, úgy döntöttem fel is adom az egészet, mert igy nincs értelme tovább élni szerintem) De majd úgy is megtalál téged valaki akivel nem ezt fogod gondolni (szerintem)
2019. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13-as nagyon leírta a dolgot. Egy ilyen emberhez én hozzá nem érnék. Bár én lány vagyok, de nekem nagyon fontos, hogy szerelemből legyen a dolog+ ne drogozzon és ne igya magát részegedésig. A cigit még elviselem.
2019. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
13-as vagyok köszi utolsó. Lánytól ritka az ilyet hallani. Ha lenne pénzem bevallom őszintén én is csinálnám mert magányos vagyok és nagyon rosszul vagyok de mentségemre szóljon hogy sosem buliztam nem is akarok barátaim pedig soha nem voltak, igy egyedül csinálnám nem a sok majom között akivel utána hülyeségeket csinálnánk. (Ez a piáról szólt nem a bio füves szarokról, azokról már látásból eleget tapasztaltam) Az meg hogy valakivel a szeretet miatt legyünk nem a külső meg a pénz miatt, azt át kéne adnod még több lánynak, mert ha igy halad a népség akkor nem folytatom tovább, már elég kevés reményem van a normális lányokba is..
2019. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, sajnos eddig egy srác volt, aki azt hittem szeret. Nem voltunk együtt, csak ismerkedtünk. Elhitette velem, hogy értékes vagyok, aztán eldobott, hogy csak szexre kellettem volna, de nem akart már többet várni. Aztán kiderült hogy végig barátnője volt. Azóta eltelt egy év, és már kezdem feladni, hogy találok egy normálisat. 14 voltam
2019. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aranyos vagy, ne keseredj el.. Tudom hogy a mai világ szar, de te is egy nagyon értékes ember vagy!! Ha nem is vagyok olyan közszereplő féreg mint a legtöbb csitri, azzal még többet érsz! Legyél önmagad és hidd el hogy lehetsz valakinek az életének az értelme! Ez csak egy szemét patkány volt, sok van belőlük.. Nekem is voltak csalódásaim de barátnőim soha, akikkel beszéltem azokkal is max neten.. Én se akarok tovább várni, 18 vagyok elkéstem az egésszel és az öngyilkosságon gondolkodok mert nincs semmim és SENKIM. De neked nem szabad elkeseredni egy ilyen féreg miatt aki nem becsült meg téged és csak szivatott! Többet érsz te ennél biztos megtalálod azt aki az életét is odaadná érted! :)
2019. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

17es, mit vársz ezzel az önsajnálattal? Azt hiszed, ha sajnáltatod itt magad majd egy olyan lány rádír akire te vágysz és majd megoldódik a gondod? Hát nem! Senkit nem fogsz érdekelni ezt most mondom! kicsit durvábban ez igaz, de a lényeg a lényeg, felesleges élned? Na persze, mondhatná ezt mindenki, csak azért mert gyakorin nem jön neki össze, hát nem is fog! A lányok 90% tudja, hogy itt normális párt nem igazán fog találni, aztán meglátnak téged és a sírásod és teljesen elegük lesz.


Persze, nekem ne akard bemesélni, hogy jön egy külsőre mondjuk 6.5/10 ami már bőven jó kategória nálam, tudtok beszélni, jó fej, értelmes és inteligens, nem a bmeg minden második szava és művelt, ne mond nekem, hogy csak azért nem jönnél össze vele, mert már volt előtted valakije, amikor kedves humoros és teljesen a te ízlésed teljesen hozzád való. ne meséld nekem ezt be, mert nekem nem fogsz hazudni, mert nem érdekel, magadnak fogsz hazudni. ne sajnáltasd itt magad.


Ez volt az utolsó, hogy írtam neked, ha ezek után is hajkurászni fogod, hogy te lekéstél 18!?!? évesen az életről akkor elfogadtam és jó sajnáltatást továbbra is!

2019. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez volt az utolsó hogy irtál, ettől nagyon megijedtem :3 Képzeld el, nekem a modell alkat csicsás kiöltözött lányok Nem tetszenek. és ha volt valakije előttem és nem a kezdetektől fogve lennénk együtt hanem már lefeküdt volan előttem valakivel, képzeld el hogy én nem foglalkoznék vele, legalábbis kapcsolati szinten biztos hogy nem. Bár gondolom a mai bulizós szétpiázott agyadnak hiába magyarázom ezt.. Tudod van aki nem egy tapasztalt instás retek lányra vágyik hanem valakire akivel leélheti az életét, és ha kefél össze vissza za nekem nem elfogadott.
2019. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Utolsó! Sajnos egyet kell értsek a 18-as válaszolóval. Tényleg úgy jön le az írásodból, mintha azt várnád, hogy itt valaki megszánjon téged egy életre szóló kapcsolattal. Mindenért tenni kell, így nem leszel férfi egyetlen igényes nő szemében sem.


Máskülönben itt nem kell egymás torkának esni, foglalkozzunk továbbra is a kérdéssel. Ne a válaszoló magánéletét firtassuk köszönöm!

2019. márc. 24. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!