Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírjak a lenti sztori alapján?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a lenti sztori alapján?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit csak halomásból ismerek, és párszor láttam , de nagyont tetszik,minden nap rá gondolok.Onnan tudok róla, hogy tesóink sokáig együtt sportoltak.Bejelöltem már facebookon, vissza is jelölt de ennyi volt.Valamelyik nap voltam színházban, megláttam , hogy ott van ő is.Egyszerűen ahogy nevetett, ahogy kinézett...Nagyon tetszik

Viszont nem egy iskolába járunk.Azt viszont tudom, hogy kik a barátai.És vannak a barátai között olyan személyek, akiket ismerek, de nem annyira kedvelem őket és szerintem ők sem engem.

Szóval...a dilemmám, hogy ha ráírok, nem járatom e le magam a bizonyos barátai(nekem régebbi imserőseim) előtt, illetve mi van ha a szüleivel is megbeszéli vagy valami...(szüleink imserik egymást)

Szóval bonyolult...Szerintetek?



2019. márc. 27. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendezd úgy az ügyeidet, hogy sokat légy a látókörében, gyakran lásson és legyen alkalma közeledbe kerülni és megszólítani Téged. Ha sokszor, sokáig lát és nem jön feléd, akkor számára neutrális vagy és felejtsd el.

A szülők nem látogatják egymást? Menj el velük.

F.

2019. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem látigatják egymást sajnos.Addig tartották a kapcsolatot amíg tesóink együtt sportoltak.Az a baj, hogy egy városban lakunk, de én másik városba járok suliba, így mikorra én hazaérek ő már valószínű otthon van.
2019. márc. 27. 18:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat! :)
2019. márc. 27. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Írj rá, szerintem nincs vesztenivalód! Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem kínosabb lenne a helyzet kikosarazás után, és még nem szedtem össze a női tökeimet...

Szerintem ha ráírsz, egyrészt megnyugodsz, tudni fogod, hogy mindent megtettél, másrészt büszke leszel magadra, hogy kezdeményeztél. Vagy így, vagy úgy, de megszűnik ez a kétségbeesett érzés, hogy nagyon tetszik, de nem tudsz mit tenni. Drukkolok!

2019. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát , talán még egy kis bátorítás, és elküldöm azt az üzenetet😅

2019. márc. 27. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is támogatom az ötletet. :)

Ha bele gondolsz, semmi veszteni valód nincs, mert attól félsz, hogy lejáratod magad olyan emberek előtt akik valószínűleg nem is kedvelnek. De miért is kéne, hogy mindenki kedveljen, elég ha csak a bizonyos fiú tesz így. A közös ismeretségek csak előnyök, mert többször hallhat rólad.

Nyilván nem azzal kell kezdeni, hogy nagyon tetszik, hanem csak érdeklődj felőle. Hajrá! :)

2019. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!Lefogom írni mi történt, ha ráírtam :)
2019. márc. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!