Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyire örültök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire örültök ha egy fiú leszólít titeket, odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés

Lányok (16 év körüli lányok) ha mondjuk plázába vagytok , west end , pólus center mindeggy. Akkor hogy kezelitek ha odamegy hozzátok egy fiú és ismerkedni szeretne , sőt ha mondjuk 2-en hárman vagytok és úgy jön oda 1-2-3 fiú?

Mármint hogy mennyire lesztek jóindulatúak, vagy az majd tőlünk függ 😁?


A lènyeg hogy jó módja-e ez a módszer az ismerkedésnek szerintetek?

Vagyis el leszek-e küldve a p....ába vagy meghívhatlak egy sajtbuegerre? :D

16 vagyok barátnőt szeretnék , nem tudom hogy kezdjek neki , ennyi a nagy sztorim.


Kösz ha elolvastad.



#ismerkedés #16 vagyok és barátnőt keresek
2019. márc. 27. 23:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez igazàbol több kérdés ezért bocsi,

Szóval arra is kérdezek ha egyedül egy lànyhoz megyek oda

Meg ha egyedül pàr lànyhoz, meg ha pàr barátommal estleg pár lányhoz,

Nem baj ha nem válaszoltok mind 3 ra

2019. márc. 27. 23:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék nem lennél elküldve.

16L

2019. márc. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, nem gondolod, hogy ha 3 fiú odamegy 3 lányhoz, akkor ott nem a szimpátia a fő, hanem valami más?

Parányi a valószínűsége hogy éppen az a 3 lány szimpatikus nekik és mindegyiküknek más-más lány...

2019. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, de tuti nagyon zavarba jönnék, úgyhogy nem biztos, hogy természetes, kedves lennék. Mármint nem lennék bunkó, csak hirtelen biztosan kicsit hidegebb, tartózkodóbb lennék. Ha többen vagyunk és többen jönnek össze, akkor az úgy bulisabb. Arra jó, hogy megismerjük egymást és majd később találkozhatunk. Ha csak egyedül, akkor az személyesebb, közvetlenebb, meg valahogy komolyabbnak is tűnik.
2019. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ssaa nem hülyeség amit momdasz.

A lányoknak meg köszönöm a válaszokat :)

2019. márc. 28. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Köszönöm, hogy így értékeled a válaszomat, de - amint látod - nem mindenki így gondolkodik. Nem csodálkozom és nem vagyok sértődött, mert nem állítom, hogy az én véleményem mindig, minden szempontból tökéletes. Előfordult már, hogy megírtam valakinek a véleményemet, de egy másik válaszoló véleményét a magaménál is jobbnak tartottam.

2019. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha a fiú tetszik, és eltalálja a megfelelő hangot is, akkor nincs probléma.

Ha ebből valamelyik nem, akkor esélytelen.

2019. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint rühellem ha vásárlás közben jönnek oda hozzám "ismerkedni",eddig mindenkit elzavartam és ez nem is fog változni.
2019. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha szép a srác akkor jöhet de ha nem szép akkor elküldöm a g**be
2021. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szólitottak már le egy csomó helyen, buszmegállóba, a buszon, az utcán, és plázában is. Személy szerint én is rühellem ezt, ráadásul ne kinézet alapján akarjatok ismerkedni. Eljön majd az ideje, meismersz egy lányt, belsőileg is megismered, így van értelme. És nem ismered azt a lányt egyáltalán, akit leszólítasz egy plázában. Lehet hogy nem vonzódik a nemedhez, mint ahogy én sem.
2021. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!