Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérebb fiúknak milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb fiúknak milyen lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Valahol találni ikyen csajokat, akar élőben is?

2019. márc. 2. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mennyire kövér? :D egyébként bármilyennél
2019. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez teljesen relatív. Nyilván vannak lányok akiknek nem jönnek be a kövérebb fiúk, de ha jó fej vagy, kedves és lehet veled beszélgetni akkor persze hogy van esélyed.
2019. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
*Akár még az ilyen lányoknál is. (Ez lemaradt)
2019. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Eddzek, inkább mackós vagyok, nem dagadt. Előnynek vettem észre amúgy, mindegy mert ha magabiztos vagy, onbizalmad van es jo dumad ugy is felszeded a csajokat.
2019. márc. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#1: kb. +30kg
2019. márc. 3. 16:10
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Ez dagadék, nem kövérebb. Kezd el eddzeni.
2019. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Mint minden más fiúnak is:)

Szal szerintem húsosabb fiúknak is rendelkezésére áll ugyanaz a választék. Mondjuk nemtom, előbb láttam itt, hogy plusz 30 kiló, hát, nemtom, hogyan oszlik el rajtad például; mert amúgy közben meg lehet, hogy igazából nem nézel ki rosszul, és rosszabbnak láthatod a helyzeted; mint ahoyg valójában kinézel, de még az is lehet, hogy reális az értékelésed. De mondjuk pl nem tudom, mennyire széles a vállad mondjuk meg pl combod formája milyen, mert láttam olyat, akinek a combja úgy érdekesen kidudorodik, de ő pl nekem mégis bejön. Hasa is van, így előre dudorodik, gömbölyödik neki.

2019. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Normális lanynal amúgy persze hogy van esélyed
2019. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Inkább a vékonyabb lányokkal szerintem. A duci nők vékony pasit keresnek a kényelmetlenségek elkerülése végett. Nálad is idelisabb lenne egy vékony lány szerintem.
2019. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
48%
Legyen sok lóvéd ,jó kéró ,jó autó és a legjobb nő is a tiéd lehet . Mindegy hány kg vagy és hány éves. Csak pénz legyen . :-)
2019. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!