Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék külföldön kevés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék külföldön kevés nyelvtudással lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, az ország nyelvét nem beszélem annyira jól. Magyarországon egy igazi extrovertált ember voltam, de a kint létem óta kicsit önbizalomhiányos lettem.

Az osztályomban senki se jár bulikba, és én még nem is ismerek olyat, aki járna valahova. Magyarok a városomban nagyon nincsenek.

Sportos vagyok (egy kis feleslegem azért van), átlagos kinézetű de kedves és nagyon odafigyelő vagyok.


16/F



2019. ápr. 1. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én társkeresőztem, bár én lány vagyok és introvertált. Most így 5 év után már könnyebben bukkanok magyarokra. Hol élsz ha szabad tudni? Akár priviben. 18L
2019. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Németországban, azon belűl is Bajorországban. Én sajnos nem ismerek olyan társkereső oldalt, ami 18 alattiaknak elérhető lenne.
2019. ápr. 1. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Yubo de akar a tindeeen is lehet talalni fiatalabbakat
2019. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Tanulj szorgalmasan németül, addig meg hidd el, odakint mindenki beszél angolul.

16L

2019. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Yuboról eddig még nem hallottam úgyhogy azt majd kipróbálom.


Németországban (főleg iskolában) nem szabad angolul beszélni és még én találom kinosnak amikor valamit angolul kell elmondanom (C2-es angol).A német tanulást meg csinálom folyamatosan :D

2019. ápr. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!