Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok ismerkedni a fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ismerkedni a fiúkkal. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Élőben kb.semmi esélyem. Rosszul nézek ki, így a fiúkat egyáltalán nem érdeklem.

Nyilván a külsőmön kéne változtatni, de az nem egyszerű.

Egyébként meg olyan fiút szeretnék, aki magam miatt szeret,de a fiúk meg sem akarnak ismerni.

Nem az a típus vagyok, aki kezdeményez.


Mit csináljak? :(



2019. márc. 24. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudod hány srác van, aki feltette már ugyanezt a kérdést fordított előjellel? Nyugi, türelem.
2019. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van az előttem lévőnek, egyébként sem neked kell kezdeményezni,mondjuk azért örülnék annak hogy ha egy lány kezdeményezne nálam, de igazából nekem kéne, de én sem merek még nagyon, de már rajta vagyok az ügyön, kitartás :-)
2019. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
neten sem megy?
2019. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Neten sem, egy ideig miden jó, aztán nem válaszolnak

2019. márc. 24. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát figyelj tehetnénk egy próbát így neten, csak úgy spontán beszélgethetnénk aztán majd meg látjuk mi lehet a gond veled vagy velem?

Esetleg benne lennél?

2019. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tegyünk egy próbát :D
2019. márc. 24. 19:36
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél fel egy full egyéni stílust, és legyél kicsit titokzatos.
2019. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, biztos nem vagy ronda, akkor vagy ronda ha olyan szétsminkelt alulöltözött csajszi akarsz lenni mint a többi. Azt mondtad azért szeressenek aki vagy, én is erre vágyok de ehez először az kell hogy ne változz, legyél természetes :) Amúgy én 18 évesen még nem is beszéltem lánnyal, akkor én mit mondjak igy boldogtalanul.. Senki se vágyik arra amire én, csak a külső a pénz és a macsóság.. :) Ne keseredj el biztos aranyos vagy
2019. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Okés én benne vagyok,ha majd lesz időd írj akkor :-)
2019. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is tennék egy próbát, beszélgetés alapján meg a többi :D ha gondolod írj
2019. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!