Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak én nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki (jó ez talán túlzás, de rengetegen) kapcsolatban vannak vagy éppen aalakul nekik a dolog. Én meg? Olyan egyedül érzem magam, én is vágyom már egy kapcsolatra.

A fiúkat nem érdeklem aminek valószínű a külsőm az oka. Így nem is fogok találni senkit? :(


1?/L



2019. ápr. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem lehet igy behatarolni. Lehetseges minden.

Meg fiatal vagy. Szoval...

2019. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem kell ez miatt rosszul érezned magad. :) Lehet, hogy te később találsz valakit, mint a többiek, de vele nagyon jó lesz a kapcsolatod. :)
2019. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is így érzek, viszont nem lehet hogy csak szerinted van baj a külsőddel? Elég sokszor találkoztam olyannal hogy tök szép lányok magukra sem tudnak nézni.. nem tudom miért
2019. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem biztos, hogy nem csak szerintem.

Sok sikert neked!

2019. ápr. 4. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, de nagyon igyekszem, hogy ne foglalkoztasson ennyire a dolog. Tudpm, hogy fiatal vagyok még, van időm, de nyilván ez most nem tűnik olyan jónak és a fene se akar már sokat várni. Az a baj, hogy én emiatt nem is a külsőmet, inkább a személyiségemet okolom, konkrétan marcangolom magam belülről és egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal. Lehet ez is közre játszik az egészben egyébként, biztos többen kedvelik a magabiztos lányokat. Ne haragudj, tanácsot nem tudtam adni, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül.
2019. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És egy újabb kérdést kiírtál... Már kezdtél hiányzoni... Nem baj, majd kinövöd
2019. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem :)
2019. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj a külsőddel ?
2019. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te nem kellesz, nekem sem volt még barátom sosem. :D Figyelj, ez nem azért alakult így eddig, mert nem vagy elég jó, nem vagy elég szép, nem jó a stílusod vagy bármi ilyesmi. Egyszerűen csak mindenkinek más tetszik és biztosan nem volt még olyan fiú, akinek te lettél volna a szimpatikus, de egyszer biztosan lesz. :) Nem feltétlenül kell várni a csodára, úgy értem ne görcsöl rá, de ha van lehetőséged járj el minél többet otthonról, menj el közösségekbe. Sajnos a 4 fal között nagyon nehéz ismeredni.
2019. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!