Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet még nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj akinek udvaroltam kb. 3 héttel ezelőtt.3 nap után azt mondta nekem,hogy még nem lépett túl az exén,bár én is szimpatikus vagyok neki.Ezt követően ráhagytam,nem foglalkoztam vele.2 hétig nem kerestem (mármint de igen,kb.heti egyszer). Arra gondoltam,hogy szerintetek lenne nála esélyem,ha újra bepróbálkoznék nála a jövőhéten?Szerintetek elszállt az esélyem azzal,hogy nem kerestem két hétig?Végülis ő offolt engem.

Ha holnaputántól maximálisan tepernék érte akkor lehet lenne még esélyem,ha alapból szimpatikus voltam neki?

Lányok,ti ,hogy reagálnátok ilyen helyzetben..offoltok egy szimpatikus férfit azért mert még nem léptetek túl az exeteken..ezután ez a férfi nem keres titeket két hétig,de utána elkezd teperni értetek?18/F



2019. ápr. 6. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van esélyed
2019. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, de ne nagyon nyomulj rá, akkor nem lesz gond.
2019. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt.
2019. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próba - szerencse. Tartja a közmondás.
2019. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha azt mondta hogy nem jutott tul az exen de kedvel, már itt ha tovább kerestem vna a társaságát sima ügyes lett vna haver, persze még mindig lehet esélyed, bár tuti felmerül benne hogy mit akarsz
2019. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,még mindig nem kerestem.Úgy bánt ez az egész.Egyszerűen elszállt az önbizalmam.Nem mertem odamenni,pedig ma többször láttam őt.Olyan kínos nekem ez az egész. Mit csináljak szerintetek?Igazából nem tudom,hogy van e jelentősége annak,hogy nem hétfőn vagy ma hanem mondjuk szerdán keresem csak meg. Szerintetek nincs esély ,remény innentől kezdve,hogy még ma se kerestem?Tudom nem erről szól ez az oldal,de úgy érzem szükségem lenne némi segítségre.Támogatásra úgymond.
2019. ápr. 9. 15:13
 7/9 anonim válasza:
Ha mégsem próbálod akkor igazán veszitesz, de ha megpróbálom akkor is legalább tudod miért, szerintem állj a sarkadra és szed össze magad és keresd meg minél tovább vársz annál fájdalmasabb lesz
2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De szerintetek lehet még esélyem nála?Ha holnaptól keresem?Igazából engem csak ez az egy dolog érdekel.
2019. ápr. 9. 22:52
 9/9 anonim válasza:

van esélyed

ne kezdj el egyből teperni, csak tartsátok a kapcsolatot és majd minden halad a maga útján

éreztetni fogja, ha már túltette magát az exén (szerintem)

2019. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!