Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

175 centi magas/ vagy alacsony. Barna haj, kék szem.

Nem túl izmos, de nem is kövér. Néha szokott edzeni. Szeret ping pongozni. Barátsàgos. Szereti az öleléseket. Romantikus fajta, mások elmondása szerint.

Szereti a természetet.

Ha kíváncsiak vagytok kêpet is mutathatok.


2019. ápr. 7. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mutatahatsz kepet, az mindennel tobbet elarul. L/18
2019. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a 175 cm magas vagy alacsony pasikat, akik se nem vékonyak, se nem kövérek.
2019. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a lényeg, hogy magasabb legyen nálam, szóval a 175 cm az rendben van, és még az annál alacsonyabb is.

A barna haj és kék szem is rendben van. Ebben nincsenek nagy kikötéseim, hisz nem hiszem, hogy a külső lenne a lényeg, főleg nem ilyen apróságok.

Nem kell, hogy izmos legyen, de az tényleg jó, ha nem kövér.

Ping-pongozni én is szeretek :) Bár leginkább nyáron és tavasszal lehet.

Az sose baj, ha romantikus, csak ne legyen nálam érzelmesebb. Az nem baj, ha vannak érzelmei, de ne legyen csöpögős.

Én is szeretem a természetet, sétálni, kirándulni, utazni,futni,biciklizni sbt. Ezeket mind a természetben jó csinálni.

2019. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahha, mondjuk velem egymagas, de az annyira nem érdekel úgyse. A barna haj-kék szem kombó meg a kedvencem.
2019. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem be így ennyi a lapján de ezek a kérdések nekem kicsit furák mert ennyi adatbol nem lehet megítélni senkit főleg kép nélkül.

16L

2019. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képet magadról soha ne küldj idegen embereknek!

Mivel mindenkinek más az ízlése, van, akinek bejössz, van, akinek nem. De ne itt növeld az önbizalmad, hanem a való életben.

2019. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!