Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az jó, ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó, ha így megyek oda egy ismeretlen lányhoz?

Figyelt kérdés
Van a gimnáziumomban egy csaj aki bejön.Még sose beszéltünk.Arra gondoltam,hogy leszólítom mikor elmegy a folyóson vagy odamegyek hozzá amikor egyedül áll valahol,hogy szia xy vagyok.bemutatkozik ő is aztán meg bedobok valami tök átlagos közhelyt,beszélek vele kicsit..mondom,hogy szimpatikus nekem,és elhívnám valahova(pl.mozi).Szerintetek jó,ha így csinálom?18F

2019. febr. 24. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Csináld. Hajrá
2019. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont múltkor volt egy első randim ahol moziztunk. szerintem a mozi nem volt a legjobb ötlet. Először inkább hívd el suli után valahova, mondjuk üljetek be mekizni vagy ilyesmi. Ez egy rövidebb program, de tökéletes arra, hogy kicsit jobban megismerjétek egymást, és kiderül, hogy tetszel e a csajnak, meg hogy neked is tényleg tetszik-e. Utána már jöhet a mozi, vagy bármi más :D

16/L

2019. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A másik megismerésének alapja, hogy sokat beszélgettek. Bármiről. Moziban ez nem lehetséges. A mozi sötétje későbbre való.

F.

2019. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. :)
2019. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!