Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni? Ti hol szoktatok? Fiúk? Lányok?

Figyelt kérdés

Szóval egy 18 éves budapesti srác vagyok, szerintem széles érdeklődéssel, de nem igazán tudok olyan helyeket, ahol ismerkedhetnék. Nekem nem megy annyira a buliban odatáncolom magam, meg alapból nehéz kicsit random beszélgetésbe elegyednem, de ezen szeretnék változtatni.

Lehet bennem van, a hiba, vagy csak nem járok elég nyitott szemmel.

Szóval ti hol szoktatok? Kávézó, tömegközlekedés, rendezvények?

És hogyan kezdeményeztek (fiúk)/milyen kezdeményezés jön be nektek (lányok)?


Előre is köszi a válaszokat!



2019. ápr. 11. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez engem is érdekelne, csak én lány vagyok. Fogalmam sincs, hol próbálkozhatnék.


Neked azt tudom tanácsolni, hogy legyél nyitott és lényegében bárhol ismerkedhetsz, ha látsz egy szimpatikus lányt. Szólítsd le udvariasan vagy ha többször látod először csak szemezz vele, mosolyogj rá stb.aztán úgy is veszi a lapot és viszonozza ha úgy van. Onnantól pedig bátran szólítsd meg!

2019. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ismerkedni bárhol lehet, nem helyhez kötött.
2019. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Sejtem azok által lettem lepontozva, akiknek nem megy az ismerkedés. :D Pedig tényleg bárhol lehet. Bizony, még az utcán is. Csak nyitott személyiségnek kell lenni és bármelyik szituációból lehet ismerkedés.
2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Ne törődj azzal ha lepontoznak, mert tényleg lehet bárhol. Neten (gyakorikerdesek, chat.hu, anotalk, játékok) vagy élőben (utcán, plázában, könyvesboltban, könyvtárban, vonaton, buszon, szakkörökön, suliban, délutáni foglalkozásokon, állatkertben, mekiben vagy bármilyen kajáldában és stb). Annyi kellene hogy oda merjenek menni ahoz aki tetszik nekik. Persze hogy nem lehet ismerkedni ha félnek odamenni. Én sose féltem, nem is bánom, tudok ismerkedni és így fejlődik a kommunikatív képesség is és fog tudni miről meg úgy beszélni az ember ahogy kell, egy idő után izgulni se fog ha oda kell menni valakihez, csakmert mi van ha elutasít? Elárulom semmi, nem fog összedőlni a világ, majd lesz aki nem fog. Kitartónak kell lenni és nem félni az elutasítástól.

17/F

2019. ápr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!