Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten hol lehet jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet jól ismerkedni? Bővdbben lent. 👇

Figyelt kérdés

Szóval az a szitu, hogy olyan suliba járok ami eléggé fiúsuli(olyat tanítanak, ami eléggé nem érdekli a lányokat).


Nagyon sokan mondják, hogy a suliban lehet ismerkedni, de ugye nálam ez az eset kilőve.


Kinézetem normális, nem vagyok az a fajta fiú akinek a pólóján/gatyáján több a gyári luk, mint az anyag.

Egyszóval normálisan öltözködöm.

Van, egy kis pluszom,de nem feltűnő, és mellette még sportolok.

A barátaim, ismerőseim azt mondják, hogy kedves, jófej, udvarias, vicces, vagyok.


Láttam már a "buszos módszerről is elég kérdést(amikor a buszon leszólítasz egy neked szimpi fiút/lányt), de nekem ez a módszer is offos, mert egyáltalán( nagyon keveset tömegközlekedek). Inkább rollerrel, görkorival, stb... megyek konkrétan mindenhova.


Nem vagyok az a bulis típus, de azért van szociális életem.


Ezek tudatában mit ajánlanátok nekem, hol keressek magamhoz illő lányt?


Ha valami infóra még kíváncsi vagy a "recept" hez kérdezz kommentben nyugodtan.

16/f



2019. ápr. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én műszakin vagyok szóval konkrétan az évfolyamban sincs lány!😅 Discoban nem nekem való,és én se nagyon tudom hogy hová mennék "pasizni" a lányok...Szerencse kell hozzá,jó helyen jó időben jó emberrel.Ne feszülj rá laza legyél,magabiztos,kedves és jó humorú,úgy szinte bárhol lehet.Kitartást és sok sikert neked!19/F
2019. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ, jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen szituban.😅
2019. ápr. 14. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak aza kérdésem van, hogy mit mondanak a barátaid, hogy nézel ki? Mert tudjuk, hogy a mai világba sokat számít:/ én mondjuk nem vagyok ellene ha egy discoba vagy kocsmába odajön valaki hozzám beszélgetni/ismerkedni. Barátkozni mindig lehet, nem is értem ez miért lenne baj. Ha nem próbálod ki, hogy odamész lányokhoz, csak távolról csodálod őket az nem lesz jó:( könyvtárba sokat járok, ott mondjuk nagyon eltudnám képzelni ha valaki odajön hozzám és többet is akarna nem csak kalandot.
2019. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Hogy hogy nézek ki?

Nem vagyok pávagyerek.

Normálisan öltözködöm(nem szakított gatyákat hordok,stb...)

Kedves, jófej, vicces, általában így szoktak jellemezni.

Én is szoktam járni könyvtárba, de az én korosztályomból már konkrétan nem olvas senki :(

2019. ápr. 14. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem olvas senki? Nyugi vannak még lányok akik olvasnak, pl: én vagy az osztályomból szinte mindenki.

Milyen suliba jársz, hogy nincsenek ott lányok? Úgy érem mit tanulsz?

én sima suliba járok, de érdekelnek a műszaki dolgok/szakok ezért kérdezem.

Sajnos nem tudok jó helyet mondani, hogy hol lehet jól ismerkedni. Én is küzdök ezzel a problémával, pedig Budapest azért lég nagy. Azt ajánlom járj több programra barátokkal pl: mozi, vagy csak menjetek ki egy nagyobb parkba.

Jön a nyár, lesz alkalmad ismerkedni a strandon, uszodában is.

Sok sikert!


És még annyi, hogy ne erőltesd túl, annak nem lesz jó vége. Ha jön egy lány aki tetszik, azt úgy is észreveszed és valószínűleg a véletlen műve lesz.

2019. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!