Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek az emberek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Mostani barátnőm nagyon depressziós!Előző barátja megverte, megcsalta és ez neki összetörte a szívét!Annyira életvidám és kedved lány, hogy ő ezt nem érdemelte meg!3 hónap alatt vissza tudtam húzni a depresszióból, de ha csak egy kicsit is hangosabban beszélek vele, már a sírás kerülgeti!Addig ütném az exét amíg mozog!Nem értem, hogy ilyen ember miért tesz tönkre egy olyat, aki szereti!Én 24 vagyok barátnőm 19! Valakinek volt hasonló?

2019. ápr. 14. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A fiú nem szerette, ezt látni kellett volna és szerelem ide vagy oda, kilépni. Nem, nem a fiút védem, de sajnos sok ilyen van, fel kell tudni ismerni.
2019. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neki lehet ez okozott örömet, még ha gusztustalanul is hangzik. A barátnődet meg inkább küldd el egy pszichomókushoz, mielőtt még komolyabbra fordul a betegsége.
2019. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!