Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetnek ilyen emberek/köz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetnek ilyen emberek/közösség? 17F

Figyelt kérdés

Egyre többen kérdezik az oldalon, hogy miért nincs senkijük... Talán azért mert nem igazi szeretetre vágytok, hanem csak akartok valakit magatok mellé.. Na én most pont olyan helyet keresek, ahol talán meg lehetne ismerni hozzám hasonló embereket. Én depressziós vagyok, és eléggé a végét járom, nem is értem miért próbálkozok, de a sok sablonszöveg elérte az eredményét... Biztos vannak még olyan emberek akik nem csak "divatból" akarnak valakit maguk mellé, hogy a 10millió facebook ismerős előtt "dicsekedjenek" valakivel, biztos vannak még hozzám hasonló elkeseredett emberek akik csak szeretetre vágynak csak 1 bizonyos valaki mellett. De hol? Tudom KB milyen lehet ez, akiket eddig megismertem és hasonlóak mint én, ők se aktívak sehol, se facebook se közösségi oldalak se IRL, akkor mégis hol találhat valaki ilyen lányokat? (Tudom, ha kifejezetten keresel valakit az erőltetett meg valószínűleg ez is csak egy fail, de hátha kapok egy jó ötletet, egy csoport vagy ilyesmi.)

Kösz ha végig olvastad, és ha hasonló vagy kitartás.

Gl



2018. okt. 29. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Akkor most tulajdonkeppen az a kerdesed hogy hol kereshetsz magadhoz hasonlo elkeseredett depresszios embereket ? nem teljesen ertem a logikajat annak hogy miert pont ilyen embereket keresel
2018. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát, a logika benne az, ha olyat találok mint én, a depresszió és hasonlóságok miatt jobban megértenénk egymást, és nekem jó lenne ha éppen a barátnőmnek nevezett embernek is tudnék segíteni kijönni ebből.
2018. okt. 29. 17:41
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kérlek írd meg privátban, hogy miért vagy depressziós, nagyon kíváncsi vagyok rá.
2018. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem feltetlenul jo otlet hogy emiatt keresel ilyen embereket mert konnyen megeshet hogy csak egymast rangatjatok bele a meg mellyebb depresszioba es onsajnaltatasba.Es talan tobbet segitene ha olyan emberekkel veszed magad korbe "amilyen lenni akarsz" ezt nem kell szo szerint venni de ha elobb te josz ki a godorbol es aztan masoknak segitesz talan celravezetobb. Nem csak a depresszios emberek tudjak megerteni a depresszios embereket, ez hulyeseg szoval ilyen alapob szerintem nrm erdemes embereket keresni.

2018. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, értem.. Most ilyen vagyok, de ha lenne valaki akkor azt hiszem ki tudnám húzni magamat is a szrból, már csak azzal hogy vele foglalkozok. :)
2018. okt. 29. 17:54
 6/27 anonim ***** válasza:

Still elso



Igen vegulis ha tudod hogy ez segitene egy probat biztosan meger.sok sikert!:))

2018. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy legyen, sok siker.. De hát nem vagyok én olyan jó ember sajnos, hogy megszeressen valaki... AZtán meg hozzám illőt még csak nem is látok..
2018. okt. 29. 18:07
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem kell jó embernek lenni ahhoz hogy valaki szeressen
2018. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de semmibe se vagyok jó. Tudom amugy, mert én is tudnék, sőt hozzám hasonlót akarok szeretni, de a mai világba már nem ez kell.. Csak legyél páwa és legyél nyitott a kefélésre, és ennyi a lényeg. De nekem nem.
2018. okt. 29. 18:15
 10/27 anonim ***** válasza:
Magadhoz illőt pedig nem látni kell hanem ismerni.
2018. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!