Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem társasági emberek hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem társasági emberek hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg élőben, Budapesten nincs valami hely, ahol találni józan lányokat akik nincsenek 10 fős csoportokban? :/

2018. dec. 5. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez engem is érdekelne. Csak előbb neten ismerném meg, nem élőbe.. Bár mondjuk nekem nem jó akármilyen lány, sok elvárásom van, az átlagos nem nagyon jön be :/
2018. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira oda az internetes ismerkedésért, mert alig van fent képem közösségi oldalakon ezért sok esetben vissza sem írnak :D
2018. dec. 5. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sincs, de tudod mit? Amelyik ribi annyira a külsőre megy hogy kép nélkül meg se ismerkedne veled, az kapja be és azt kívánom az olyannak hogy olyat kapjon amilyet megérdemel! (és az ilyen nem érdemel jót) :) Sok sikert, legalábbis többet mint nekem (többet a 0-nál..)
2018. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
-Amúgy 17f
2018. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Buszmegálló
2018. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 elég sokat mond az egyén önbizalmáról, ha nem hajlandó képet feltölteni magáról egy ismerkedős oldalra. akár tetszik, akár nem, az első benyomást legtöbbször a küldő adja. én speciel nem ismerkednék arctalan emberrel. nem is biztonságos
2018. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-vagyok) Ismerkedős oldal nekem erőltetett. nem olyan lányt keresek amilyet az utcán látsz
2018. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 nem tartom magam csúnyának, csak nem vagyok fotogén és egy rólam készült kép sem tetszik nekem annyira, hogy kirakjam bárhova is 😄 az önbizalomhiányom nem a kinézetem miatt van
2018. dec. 5. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
3-vagyok) Még mindig ugyan ez kérdező.. :( Velem is
2018. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!

Könyvesboltokban,akár remek beszélgetést is kezdeményezhetsz, ha nem tudsz pl dönteni egy adott könyvben akkor oda mehetsz hozzá, hogy megtenné-e hogy segít a döntésben, vagy megkérdezed olvasta-e már, mi a véleménye róla. Persze, ha szeretsz olvasni vagy csak ajándékba viszed valakinek. Ezt rád bízom. Nem tudom mennyi idős vagy, de akár suliban is megteheted. Vagy akár megkéred a haverokat, hogy vigyenek el helyekre, ahol lehet ismerkedni stb. Csak ne félj. Meg valószínűleg, ha nem írnak vissza akkor lecsekkolják a facebook oldalad, ha nem vagytok ismerősök, nem vagy szimpatikus nekik valőszínűleg.

Ha valaki ismeretlen ír rám, meg olyan képpel, amin pl egy macska van abból nekem már lejön, hogy nem meri felválalni magát, nem komoly stb. Pedig több mint 20 éves. Sajnos ismerek ilyet, akit azóta kerülök nagy ívben, mert nem volt meg a szimpàtia, amit más fiúnál éreztem az első pillanatban.

Még annyit tanácsolok légy nyitott az új dolgok felé és legyen önbizalmad, mert anélkül nehezen találsz párt.



#3

Az már rögtön ribi, aki rögtön a külsőségre megy. Na gratulálok "kedves" #3-as. Én nem tartom magam ribinek, mert szeretném tudni, hogy néz ki az illető, mert kell szimpátia, hogy ismerkedni kezdjek. Mert hiába vagy kedves és jó beszélgető partner, ha nincs pl egy profilképed akkor ha talán találkoztok is akkor olyan illúzió romboló hatása van, hogy a csaj inkább többet nem fog találkozni veled. Mert az egyik ismerősöm így járt. Mellesleg a pasik is rögtön a külsőségre megy ;) Mivel a külsőt látjuk meg először, mint neten vagy kint az utcán.

Meg kitudja milyen perverz van a profil mögött és kiadja magát egy helyes pasinak, hogy beszélgetni kezdjenek stb.

2018. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!