Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még csak esélyt sem adnak arra a fiúk, hogy megismerjenek?

Figyelt kérdés

Személyesen egyáltalán nem próbálkoznak. Neten beszélgettem pár sráccal, de szinte meg sem akartak ismerni.

Nem tartom magam szép lánynak egyáltalán,de az nagyon rosszul tud esni amikor barátkozni!!(állítása szerint) akar a srác, megadom neki az elérhetőségem, erre felszívódik... Az esélyt sem adja meg arra, hogy megismerjen. Ezt miért csinálják? Azt megértem, ha nem vagyok valakinek szimpatikus, de azt nem hogy szó nélkül eltűnik mert nem szép a külsőm vagy ilyesmi.


Kicsit összeszedetlen vagyok, de remélem nagyjából érthető. Tanácsok?



2019. ápr. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt!

Előbb-utóbb úgyis jön valaki, aki ragaszkodni fog hozzád. Ne akarj minden áron most rákötődni egy fiúra, nehogy elterjedjen rólad, hogy lóhalálában futsz a fiúk után. Bizonyára fiatal vagy, nem vagy kint az időből.

F.

2019. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez őket minősíti. Sajnos ez a lelépés a lányokra is jellemző, ugyan ezt tapasztalom. De nem adom fel, te se add fel. Egyszer biztos egymásra találtok azzal aki megbecsüli a kedvességed.
2019. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordítva is igaz ha szimpatikus vagy neki kinézetre, de olyan dolgot mondasz magadról ami életed egy kis történet beli része , akkor is lekopnak.
2019. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfiak/fiúk nem barátkoznak nőkkel. Soha. Ha valaki "barátkozni" akar veled, az egyszerűen csak túl gyáva ahhoz, hogy megmondja, hogy mit akar, így amikor meglát és nem tetszel neki, el is tűnik. Egyértelmű, hogy soha nem akartak "barátkozni".


Mégis mi szüksége lenne egy fiúnak egy lányra, mint "barát"? Semmi. Minden szempontból jobbak a fiú barátok. A lányok másra kellenek elsődlegesen, és ha az megvan, akkor a kapcsolaton belül lehettek barátok is.

2019. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Poszeidón00 válasza:
Minden pasi bunkó paraszt. Azt hiszik hogy ha helyesek akkor lehetnek előítéletesek másokkal. Ne törődj vele. Majd eljön az a pasi akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy . Ne add fel a reményt
2019. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Én ugyanolyan, de tényleg, full ugyanolyan helyzetben vagyok mint a kérdező. Annyi a különbség hogy én fiú vagyok, és a lányok csinálják velem ugyanezt. Akkor most minden nő bunkó öntelt p.csa?

2019. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!