Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogy reagálnátok ilyen helyzetben? Adnátok esélyt egy ilyen srácnak?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú aki udvarol nektek,és ti visszautasítjátok,mivel még nem léptetek túl az exeteken.De mondjuk szimpatikus nektek kicsit.Olyan értelemben.


Ezután a pasi visszautasítást követen nem keresi a lányt 3 hétig(vagy csak max.1szer,2szer),majd ezután elkezd teperni érte.3 hét teljes hanyagolást követően.Lányok,ti hogyan állnátok hozzá egy ilyen fiúhoz?Lenne esélye ettől függetlenül,hogy nem keresett offolást követően 2-3 hétig?Az nagyon fura ,ha utána egyből elkezd küzdeni értetek?Értitek,hanyagol aztán meg egyszer csak elkezd teperni. 18/F



2019. ápr. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem lenne.

Ha még az után is felkeresett 1x 2x akkor 3 hét után engem hagyjon békén. Ha ennyire nem tudja mit akar akkor felejtsen el!

2019. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mért vagy ilyen negativ első?

Szegény biztos szereted téged ha még mindig probálkozik de te tudod eldönteni, ha szimpatikus próbáld meg lehet elfelejtetné veled az exed

2019. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez aranyos :D

Nem tudom nekem szerintem imponálna hogy ennyire küzd értem 16/l

2019. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
Pusztuljon az ilyen meg ne probáld.......
2019. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En szerint e tök oké, hogy vár 3 hetet. Elvégre, azért utasították vissza, mert nem volt túl az exén az illető. Akkor szerintem evidens, hogy vár egy kicsit, időt hagy.

Én nem gondolnék semmi rosszra, szerintem aranyos, hogy nem adod fel, nem értem a többiek miről beszélnek.

2019. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!