Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van akkor ha csóró és...

Mi van akkor ha csóró és csúnya vagyok így nem is adnak esélyt a lányok arra, hogy megismerjenek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 19:27
 1/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ha csak a rossz dolgaidat hangoztatod, nem.
2014. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más választásod, mint beletörődni, h soha nem fogsz kelleni a nőknek. Azért gazdag még lehetsz.
2014. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dolgozol már, vagy szüleiddel élsz? Mert kezdő dolgozó fiatalként nem lehetsz gazdag, senki nem az, haladok én is a ranglétrán. És szép sem vagyok, de egyszerűen megtaláltam a nekem való csajt és nem olyat kerestem, aki a pénzre megy... 24F
2014. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tök 8.

Ha esélyt se adnak meg se tudják,hogy becsületes jó ember vagyok.

2014. ápr. 2. 19:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi van nálatok csak a mély szegény és a gazdag létezik?

Van pénzem lakhatásra,kajára és félretudok rakni egy keveset az bőven elég.

2014. ápr. 2. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy is, én ilyesmikre azt szokom mondani: legalább okos legyél, ha már szép nem lehetsz.

Ha nem vonzódnak hozzád, akkor művelődj, okosodj, építs karriert, gazdagodj meg, onnantól meg akármelyik nőt megkapod. Lehet, hogy a pénzedért lesznek veled, legalább veled akarnak lenni.

2014. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csöveseknek is van párjuk. Nem pénz kérdése.
2014. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!