Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csináljam? Várjak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Várjak még vele? Szerintetek Ő akarna többet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akk az osztálytársam és februárban lett túl egy 2 éves kapcsolaton. Látszólag nem viselte meg annyira. Körülbelül 2 hete kezdtünk el többet beszélni( elősször semmi komoly szándékom nem volt felé viszont ez a két hét alatt úgy érzem, hogy teljesen beleszerettem (a személyiségébe főleg)). Elég sokat beszélünk messengeren és élőben is. Találkozn is találkozunk viszont nagyon keveset vagyunk kettesben, ami lehet a véletlen műve is, de lehet,hogy Ő intézi így..

Egyébként kb 20km-re lakik tőlem, egy másik városban. Ennek ellenére szombaton este áttaxizott(egyedül) és hajnali 3-4ig beszélgettünk a városban. Úgy érzem, hogy van köztünk kémia, viszont szemkontaktust nem kezdeményez, és ha egymás szemébe nézünk, gyorsan elnéz(szóval nincs mély szemkontaktus).


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek jó ötlet lenne ma elmenni a városába, vagy őt elhívni és megmondani, hogy élvezem a vele eltöltött időt és többre vágyom barátságnál? Eléggé punci vagyok ilyen téren és nehezen viselném az elutasítást, főleg, hogy a barátságunknak is annyi lenne.


Egyébként az ölelésekre pozitívan reagál, sokat karoltam át és az arcát is símogattam amikor a vállamra hajtotta a fejét(kicsit részegek voltunk).


Bocsi, ha hosszú volt és előre is köszi a válaszolat.


17f



2019. ápr. 22. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerelmesek vagytok egymásba.

Ennek kinyilatkoztatása nem minden embernél ugyanabban a formában mutatkozik meg. Menj el utána még ma.

F.

2019. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod neki, veszteni valód nincs, de ne úgy hogy "úristen beléd szerettem!" hanem csak lazán, így ahogy te is leírtad, hogy "szeretnéd ha több lenne közöttetek mint barátság."
2019. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg
2019. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi történt azóta?

2019. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta csókolóztunk párszor, és szerelmet vallottam neki.(2 hete kb)

Azt mondta, hogy Ő is sokkal többet érez baráttságnál de a 2 éves kapcsolata után, aminek februárban lett vége, nem érzi úgy, hogy vissza tudná mondani, hogy szeret és hazudni sem akar és rosszul is érzi magát ez miatt.

2019. jún. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!