Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire magasak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Széparcú, viszonylag magas, 17-18 éves lányt keresek (magas vagyok), aki értelmes, és normálisan lehet vele beszélgetni. Nem vagyok kapcsolatfüggő, nem sietem el csak azért, hogy legyen valakim. De meglepően kevés a lehetőség. Szerintetek olyan nagy elvárások ezek?

18/F



2019. ápr. 27. 21:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. ez is egy lehetőség, persze
2019. ápr. 28. 10:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tom... én Tinderen 1 hét után akadtam a páromra, fél éve együtt vagyunk már xd

Igazából én ugy vagyok vele bárkit tudok szeretni, nem várom a nagy őt... Ha elvagyunk, nincs vita, egy az érdeklődési körünk és az értékrendünk akkor azt meg kell tartani oszt kész. Ez nem nagy elvárás amit leirtál, sztem van bőven ilyen csak rossz helyen nézted...

2019. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!