Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, hogy nem volt még kapcsolatom? 17L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, alacsony, vékony, külsőre szerintem teljesen átlagos arcú, az alakom egész jó talán. Tisztában vagyok az erősségeimmel és a hiányosságaimmal, önbizalmam már talán elegendő van. Nehezen nyitok mások felé, de ha valaki kezdeményez azzal nagyon szivesen leszek jóban. Mindig pozitiv vagyok, próbálkozok kedves lenni és a jót látni az emberekben, néha talán el is vagyok varázsolva.

Több közeli barátom is van, köztük fiúk, akikkel rendszeresen eljárok iskolán kivül is mindenfelé. Néha bulizok, amikor kicsit iszok (sosem vagyok részeg), ilyen helyzetekben többször odajönnek srácok, de ölelkezésen kivül nem volt még semmi, csók sem.

Nem érzem magam éretlennek egy kapcsolathoz, nem ez a probléma. A fiú barátaim közül néha úgy érzem, hogy némelyikük elkezd nyitni felém, de kapcsolatot velem még csak olyan srác akart, akivel én egyértelműen nem.

Nem érzem feltétlen szükségesnek azt, hogy kapcsolatban legyek, csak néha egyedül érzem magam, és nem tudom, hogy mi lehet a gond velem, amiért nincs kapcsolatom. Szerintetek?


2019. ápr. 29. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Veled semmi gond nincsen. Nem baj az, ha 17 évesen még nem volt kapcsolatod, szerintem inkább pozitívum.

Ha a barátaid nyitnak, majd viszakoznak, az pedig arról árulkodik, hogy még gyerekesek, nem merik kifejezni őszintén az érzéseiket.

Ha nem vágysz kimondottan egy kapcsolatra, szerintem ne agyalj ilyeneken, mert akaratlanul is elvárásokat állítasz az első kapcsolatoddal szemben.

Úgyis jönni fog az első, ha eljön az ideje. :)

2019. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Semdor ***** válasza:
55%

Nekem se volt még kapcsolatom. Nem kell paráznod, majd jön valaki. :)

17L

2019. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak egy észrevétel. Én féltékeny tílus vagyok, ezért alapból nem jönnék össze olyan lánnyal akinek sok a fiú barátja, mivel egymás idegére mennénk vele. Van akit nem zavar a dolog, engem igen.
2019. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a gond veled, hogy nem is akarsz igazán kapcsolatot csak "ha másnak is van, nekem is kéne" szinten. Egyébként itt-ott ellent mondasz magadnak.
2019. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
17 evésen csak annak nincs pasija aki lányokkal szexel.
2019. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igen mert ma az a norma hogy 17 évesen alul beférjen egy tekegolyó mi?

Nekem mindig olyan csaj kellett mint a kérdező pl, nem az h szűz legyen (ha az az se baj) de ne halljam már vissza hogy benne kotorászott a fél város...


Kedves kérdező!

Szerintem egyik gond ami neme az lenne sok fiú barát... nekem olyan csaj nem kéne aki fiúkkal mozog javarészt, persze ha van kapcsolatod lehet ez megszakad vagy kevesebb lesz, de 1-2 év múlva meg lehet vissza mész ugyan abba és abbol jó sose lett. Másik meg az ha visszahúzódó valaki attól félnek hogy "kuka", persze nem azt jelenti hogy az is az illető csak az elején ilyen de az sokat elárul róla. Nekem barátnőm 18 éves és nehezen nyilt meg, szerencséje volt hogy szófos* vagyok :D Szóval nincs veled baj de fogadd meg sztem a tanácsomat elsősorban :)

22/f

2019. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:38


"benne kotorászott a fél város"


én pont ilyen csajt keresek

2019. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A hasznos valaszokat koszonom szepen, atgondolom amit irtatok.

Tovabbi velemenyeket is szivesen fogadok.

2019. ápr. 29. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, de én tudom miért mert csak egyetlen srácra várok a többiekkel meg úgy vagyok, hogy lerázom őket. Úgyhogy nálam nem merült föl eme kérdés mert tudom a választ :)

De hát nincs mindenkinek ekkora elváreása, mint nekem.

17/l

2019. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!