Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira zavar az, hogy 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar az, hogy 21 éves létemre nem volt még kapcsolatom. Más is van akinek ennyi idősen nem volt még párja?

Figyelt kérdés
Már egy ideje zavar nagyon, hogy nem volt barátnőm.
2018. okt. 6. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
van
2018. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fiú(lassan fèrfi kéne legyek....) lètemre ott tartok hogy sosem volt kapcsolatom,az első csókom sem volt még meg....Úgy érzem hogyha 20éves koromig ez nem változik,szakember(nem pszichológus hanem *masszőr*)...Elég elkeseredett vagyok miatta,nagyon reménytelen helyzet,pedig még állítólag nem is a külsőm a baj mert magas izmos göndörhajú àtlagos arcú srác vagyok,de valamiért mégis minden lánynak kevés...Neked kitartás,szurkolok!
2018. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindjárt 18 éves vagyok és néha én is kicsit rosszul érzem magam, hogy még csak soha nem is barátkoztam fiúkkal, semmiféle kapcsolatom nem volt velük. Tudom, kár aggódni, mert fiatal vagyok, de ez természetes, hogy az ember ilyenkor már vágyakozik egy társ után.
2018. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, nekem se volt még semmilyen kapcsolatom, se első csókom, pedig lassan már 19 leszek... :/
2018. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 35 évesen volt az első, amire már azt mondhattam hogy ez már kapcsolat.

Egyébként nem nagy dolog, éld csak az életed és cserkész be minél több csajt hogy megismerd őket.

2018. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok (F), nekem se volt senkim, és szerintem egy darabig nem is lesz. Az en bajom az, hogy félek egy kapcsolattol.
2018. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23 evesen lett kapcsolatom. Azota a ferjem lett. Neki is en vagyok az elso, 21 volt akkor. Nem maradtal le semmirol.
2018. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 évesen lett az első igazi barátnőm.
2018. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7, te még elválsz meglátod negyven felé.
2018. okt. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen ,most sincs párom 22/l
2018. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!