Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már elhívtam kétszer is, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elhívtam kétszer is, de azt mondta nem ér rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Priviben leírom a részleteket annak aki segítene:).18/F

2019. máj. 2. 19:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
..és szerintetek az jó taktika,ha mondom neki,hogy ő tényleg nagyon tetszik,meg bejön meg minden,és megkérném,hogy adjon egy esélyt?
2019. máj. 3. 14:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Talán pár randi után!
2019. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem ne mondj ilyet neki.

Egyik az, hogy nagyon sok.

Másik meg, ha ő nem érez semmit irántad úgy sem fog adni esélyt.

Ha meg nagyon kérleled, akkor maximum sajnálatból, szánalomból adna, de az sosem működik jól.

Szerintem beszélgess vele többet, de azért ne legyél túl sok ne add oda azonnal magad neki. Abban semmi izgalom nincs.

Legyél vele kedves vicces udvarias.

Ha úgy érzed rajta az idő múlásával, hogy jó neki, csak akkor beszélj vele erről.

2019. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze ez csak az én véleményem.

Nem biztos hogy jó.

2019. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

".és szerintetek az jó taktika,ha mondom neki,hogy ő tényleg nagyon tetszik,meg bejön meg minden,és megkérném,hogy adjon egy esélyt?"

Ez a legrosszabb, amit tehetsz. A nők az érzéseik mentén élnek és ítélnek, irántad edig még nem érez semmit.. Hogyan is érezhetne, ha nem is ismer, csak látásból. Csak keresd a szünetekben, beszélgess vele erről-arról, legyél jelen az életében, hogy amikor este lekapcsolja a lámpát, sé feleleveníti az aznap történteket, eszébe jussál. Ennyi bőven elég! Kicsit elidőz majd a történteken, idealizálja a képet, kicsit kiszínezi a tudata, kicsit elmereng a jövőn. Ez az ábrándozás visz majd közelebb hozzá, nem az, ha lerohanod.

2019. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
irántad pedig
2019. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!