Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok felszedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felszedni egy csajt sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Énszerintem átlagosan jóképű, mindenesetre nem ronda izmos alkatú igényesen öltözködő ember vagyok jó humorral és magabiztos jellemmel. Kicsit egoista, de ezt amikor lánnyal dumálok igyekszem nem mutatni. Kezdeményező vagyok bár volt már hogy lányok kezdeményeztek. És nem értem hogy hogy a francba nem tudok összehozni egy barátnőt mikor nálam sokkal rondább és teszetoszább fiúknak van. Addig minden jól megy hogy írogatunk de amikor már találkára hívnám őket mindig nem vagy kitérő válasz van és itt el is romlik a ,,kapcsolat,,. Ötlet hogy hol ronthatom el? Vagy mi lehet a baj? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2019. máj. 8. 22:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2019. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!