Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehéz buliban felszedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehéz buliban felszedni egy csajt?

Figyelt kérdés

A felszedés alatt spec. a smárolást értem.

Szóval ez milyen nehéz ha nem vagy helyes és laza?


2016. aug. 26. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ milyen buli és mit ivott vagy szedett be előtte a csaj. De sokan "ismerkedni mennek"...egy smárolástól meg még senki nem lett terhes, szóval szerintem simán megy, ha mersz kezdeményezni
2016. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, hogy lehet lesmárolni egy vadidegent, csak azért mert be van csukva az ajtó, szines fények vannak, meg hangos zene...
2016. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ha ezt itt kell megkerdezned, akkor neked a lehetetlennel hataros.
2016. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
lánytól függ én elég sok sráccal szoktam csókolozni egy este alatt de komolyba nem mennék bele csak csók és akár én is kezdeményezek, ha helyes. nálam ez a lényeg hogy aranyos legyen, jóképú, meg jó teste legyen. belső nem érdekel, mert azt nem vágom le 5 perc tánc után.
2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
utolsó: gratulálok, te egy igazi ri banc vagy ;)
2016. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
miért lennék ribi????? buliba nem azért megy az ember, hogy komoly kapcsit keressen... régen se azért jártak sztem... de a srácok se azért járnak... nézd meg a kérdezőt, nem járni akar, hanem csókolózni... mert az mennyivel jobb, hogy eggyel vagyok egész éjjel, a srác meg mellettem 2-3-mal? vagy reggel lepattint? ez nem úri bál, hanem egy disco, party
2016. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
talán azért is lehet menni bulizni, hogy csak szimplán jól érezd magad? hogy táncolj? vagy ri banckodás nélkül nem megy? én a helyedben elszégyelném magam, egy ujjal nem nyúlna hozzád egy normális pasi, ha megtudná mennyire könnyűvérű vagy..
2016. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az, hogy csókolózok 4-5 sráccal a buliban, még nem vok ribi, az a ribi, aki szét is teszi a lábát egy pohár pia után
2016. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na ezért tart ott a fiatalság ahol :D ha van egy pasid, mellette smárolsz egy másikkal végülis az nem megcsalás, mert nem tetted szét neki :D de látom neked már annyira természetes idegen srácokkal csókolózni hogy hihetetlen
2016. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy vagy pasim???? szingliként meg azt csinálok, amit akarok... bizti téged nem engedtek el discoba vagy nem volt kivel menned, azért izélsz itt.. ha jártl volna, tudod mi folyik ott
2016. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!