Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek az egyszavas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az egyszavas válaszokat írogató, érzelemmentes lányokkal?

Figyelt kérdés
Tinderen volt egy matchünk, viszont akármilyen témát hozok fel, mindenre ugyanolyan egyszavas, semmilyen válaszokkal reagál. Ha külsőre nem jövök be neki, akkor eleve minek húzott jobbra? Nekem tetszik a csaj, de nem tudom már mit írjak neki...vagy hagyjam inkább, halott ügy az egész?
2019. máj. 10. 10:30
 1/8 anonim válasza:
79%
Nem érzelemmentesek, csak irányodba, hidd el, már a köszönéskor és az utána következő néhány sornál eldöntik sokan, hogy na ne...
2019. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Engedd el, több százan írnak ki, úgyis a legjobbat fogja választani. Sajnos ez a tény.
2019. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd a fenébe, kettőn áll a vásár ha valaki irni akar arra is visszair, pld: hogy vagy ?

Akit nem erdekelsz annak irhatol barmit ugyis leraz egy: aha -val vagy en is ugy gondolom, ilyesmivel

2019. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vaszolj. Vagy ha viccesre akarod venni a figurát te is vedd fel a stílusát és valaszolj 1 szavasokban.

De sok reményt ne fűzz hozzá. Engedd el

2019. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mi volt a gond a válaszommal, hogy jelentetted?

2019. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 White_Another ***** válasza:
Elvesztik az érdeklődésüket. Ha jobbra húznak, akkor nyilván bejössz nekik, ez a funkció nem a jó pofizásra van kitalálva. Nyilván Te rontod el valahol. Lehet túl sokat írsz egyszerre; nem úgy írsz nekik, hogy az érdekes legyen a számukra; sokat kérdezel; stb.. Ezt ki kell tanulni, ugyanis nagyon nem ez a természetes módja az ismerkedésnek, szóval azt sem várhatod el, hogy rád ömlesszen 10 ezer karaktert.
2019. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: én nem jelentettem egy válszt sem
2019. máj. 10. 21:59
 8/8 anonim válasza:

Egyszer felregeltem Badoo-ra saját képpel, mindennel. Aztán kb. nulla sikerem volt, alig volt matchem, ha volt is, nem túl szép lányokkal.

Mivel a Badoo-hoz nem kell facebook profil, ezért azt csináltam, hogy egy nagyon helyes, izmos külföldi srác képeit feltöltöttem és hitelesítettem is a képeket (elfogadta a rendszer). Ömlöttek a matchek. Nyilván nem éltem vissza a helyzettel, nem írtam senkinek sőt a profilt is napok múltán letöröltem. Naponta 30-40 matchem volt így és rengeteg csaj rám is írt. Szóval igenis számít hogy nézel ki.

2019. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!