Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan folytassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan folytassam a dolgot? Baj, ha ilyen ritkán megyek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Leírom a szituációt.Én gimis,ő is.Mind a ketten 11.esek,évfolyamtársak.Ő 17 és fél éves csaj,én 18 éves csávó.Március közepén hajtottam rá,aztán visszautasított azzal a szöveggel,hogy neki tetszik egy fiú,aki ráadásul az exe,mondhatni nem lépett túl rajta.Én gondoltam hagyok neki időt,április végén újra próbálkoztam,3szor hívtam el,de talált mindig valami indokot,én rájöttem itt arra,hogy nem érdeklem őt eléggé.Ez történt több,mint egy hete(mármint az,hogy utoljára elhívtam).Azóta eltelt egy hét,kicsivel több is úgy,hogy nem beszélgettünk.A kemény munka meghozza gyümölcsét,én eszerint élek,és még nincs vége a tanévnek szóval akarok még küzdeni érte.Alapvetően mindig meghallgat,nem néz át rajtam,ha mondok valamit akkor figyel,néha kérdez is..szóval nem teljesen elutasító,ha kezdeményezek. A kérdés már csak az,hogy szerintetek baj,hogy ekkora 'szünet'eket hagytam.Most értitek,kicsit fura lehet neki,hogy egyszer teperek aztán meg egy hétig semmi.Szerintetek? Azt szeretném éreztetni vele,hogy ő igenis fontos nekem,mert így is van.Olyan nehéz normális lányt találni manapság,ő meg teljesen az.Értékes személyiség.Szerintetek,hogy csináljam?Az odáig oké,hogy nyilván nem kéne többet így elhanyagolni..mert amiatt én érzem magam rosszul.Az eddigi elhanyagolások véleményetek szerint rontottak a helyzeten?18/F

2019. máj. 11. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de hasonló nem történt velem. Szerintem egyenlőre beszélgess vele gyakran, mert lehet, hogy azt hiszi, hogy szórakozol vele. Szerintem egyenlőre ennyi elég. Talán majd kicsit később jobban megkedvel és esetleg beléd is szeret.
2019. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lepett tul az exen akkor ha a fejed tetejere allsz se fogsz neki kelleni
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát figyelj,az egy dolog,hogy nem lépett még túl rajta teljesen,de talán ha valaki más sokat foglalkozik vele akkor lehet,hogy ő miatta feledni kezdené az exét.
2019. máj. 11. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Naiv vagy, bonyolultabb ez a szituáció. Amíg nem tud túl lépni az exén kár is erőltetni, főleg ha folyton elutasít. Felé még vannak érzelmei, szereti a volt barátját valószínűleg. Én is utasítottam már el lányt ilyen szituáció miatt, és hidd el jobb ha adsz neki időt.
2019. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, milyen csodát vársz egy randitól. Ne randira hívd, hanem legyél jelen a mindennapjaiban. Számíthasson rád, és foglald el a gondolatait, hogy este, amikor lefekszik, és átpörgeti magában a nap eseményeit, ott legyél a tudatában. Kicsit elidőzik majd melletted, kicsit kiszínezi a történteken, kicsit fantáziál, hogy mi lett volna, ha... Ez visz majd közel hozzá, nem az, hogy lerohanod egy randira hívással, ami tetszik, vagy nem, egyfajta elköteleződést jelentene számára.
2019. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy ugye a csaj azt mondta nekem,hogy tetszik az exe.Na,a mai napon az történt,hogy órák után megkérdeztem,hogy mit csinál,mire ő azt válaszolta,hogy várja xy-t (az exét):((((.Totál meglepett ezzel,nem tudom,hogy újra összejöttek-e?,vagy csak úgy..aaaaajj..de mégis mi másért találkozna valaki az exével,ha nem azért mert újra együtt vannak?Szerintetek?Mit csinálhattak suli után ketten?Van esély így ezek alapján arra,hogy nincsenek együtt?(hogy valami más miatt találkoztak)
2019. máj. 15. 18:58
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb dolog amit tehetsz, hogy hagyod. Ha az elején elutasított, akkor később is el fog. Ha mégis változott volna valami és meggondolta magát, keresni fog.
2019. máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz egyöntetű tanácsot adni. Igazuk lehet azoknak, akik azt írják, hogy hagyd a lányt hadd tegye túl magát az exén és utána jelezni fog feléd. Ilyen megoldásnak kis esélyt adok mert úgy tűnik nekem, hogy a lánynak nem jössz be. Tévedhetek.

Te kedves Kérdező, fülig szerelmes vagy ebbe a lányba, tehát a meglátásaid sarkítottak (is lehetnek). Azok tanácsát hallgatod meg inkább, akik a lány melletti kitartást tanácsolják. Igazuk lehet...

Idős férfiként ezek után ezt javaslom: itt-ott szólítsd meg a lányt, hogy érezze - vonzalmat érzel iránta. Viszont ne légy állandóan a sarkában, mert esetleg kényelmetlen lesz neki és még jobban ignorálni fog.

2019. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!