Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenben szöges ellentéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenben szöges ellentéte vagyok annak, ami a fiúknak bejön, akkor sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy ha nagyon erőlködnék ne lehetnék normális lány, akit megnéznek, aki bejön az embereknek, de nem szeretnék csak emiatt változni.

Szép az arcom, de ennyi, és az sem ilyen normális módon szép, inkább fura és aranyos maximum. De ez még a legnagyobb pozitívum, ennél több nincs is, olyan szempontból, hogy a fiúknak milyen az ízlése.

Mert van pár alap szabály, amit azért mindenki tud szerintem, és én az utóbbi években mindet következetesen áthágtam.

Elkezdtem olyan holmikat hordani, amik nem igazán emelik ki, hogy lány vagyok, vagyis ez nem igaz így, inkább csak nagyon sajátos lett a stílusom, aminek semmi köze ahhoz, hogy vonzó legyek. Rövidre vágattam a hajamat, és emellett kb csak fiúkkal barátkozom, de csak egy két emberrel, és nagyon magamnak való lettem.

Az alakommal sem kezdtem sok mindent, nem vagyok kövér, de senki nem fog felfigyelni rám azzal, hogy hú milyen alakja van.

Nem vagyok feltétlenül kedves, meg aranyos, persze csak nem úgy fejezem ki magam, valójában senkinek nem akarok rosszat vagy ilyesmi, és mindig lehet rám számítani, de akik ezt nem tudják, mert nem ismernek, azok nagyon sokszor bunkónak találnak, vagy legalábbis nyersnek. Ha biztonságban érzem magam nagyon kedves és jófej tudok lenni, de hát a fiúkkal nyilván nem ez a helyzet.

Szóval a ,,legyen aranyos, meg kedves’’ is kihúzva a listáról.

Nem tudok flörtölni vagy jeleket küldeni, amint erre kerülne a sor bezárkózom és elutasító leszek, még ha akarok is valamit, sőt, különösen akkor.

Ha valakivel vitázni kell, akkor az az én terepem, de ez nem kifejezetten vonzó és nem azt mutatja, hogy ,,akarok valamit’’.

Még ha véletlenül valami randi szerűségen kötök is ki, két perc alatt azt veszi le a srác, hogy én biztos csak barátkozni akarok vele.

Nem vagyok népszerű sem, de nem számítok lúzernek, inkább furának, akit mindenki bír messziről, de ennyi.

A fiúk pedig egyszerűen nem vesznek észre, nyilvánvaló okokból, nem is hibáztatom őket.

Úgy érzem, van önbizalmam, de valahogy teljesen másra korlátozódott, ha pedig fiúkkal kezdenék úgy, ahhoz más típusú viselkedés kell, amihez viszont semmi önbizalmam, tehetségem nincs.

Viszont nem akarok megváltozni úgy drasztikusan, mert szeretek olyan lenni amilyen vagyok, szeretem magam. Csak ha a fiúk szempontjából nézem magam, akkor találom magam borzalmasnak, akkor utálom magam. Meg azt érzem sosem fog senki úgy nézni rám, hogy gyönyörűnek lát és különlegesnek és csak én tetszem neki, senki más. Mert egyszerűen nem vagyok olyan, hogy ez megtörténhessen.


Így senkinek sem fogok tetszeni igaz? Mit kellene tennem?



2019. máj. 20. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Az egyik az, hogy kinek és legfőképpen MIÉRT szeretnél megfelelni? Semmi előírás nem kötelez tégedet arra, hogy be kell állnod a tömegbe, és úgy kell öltözködnöd pl, ahogyan manapság a legtöbb lány. Vegyél fel olyan ruhákat amikben jól érzed magad. Hidd el, nem attól lesz valaki vonzó, hogy belekényszerítik egy olyan ruhába / stílusba, amit amúgy sose viselne.


Szerintem leginkább az a probléma, hogy "amint erre kerülne a sor bezárkózom és elutasító leszek, még ha akarok is valamit, sőt, különösen akkor" . Manapság elég sok a nyámnyila srác akik nem igazán mernek kezdeményezni. Számukra szerintem bukó a dolog, de aki kicsit a "tökeihez" mérten viselkedik és bejössz neki, ő valószínű bátrabb lesz veled kapcsolatban.


Szerintem egy kicsit lehetnél nyitottabb a srácok felé akik közeledni szeretnének feléd, semmi más dolgod nincsen. :D

2019. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne változz meg senkiért és semmiért. Egyszer eljön az igazi aki olyannak szeret amilyen vagy. Lehet sokára, de el fog és a legváratlanabb helyzetben bukkan majd fel. Csak légy nyitott, merj kezdeményezni és ne válogass. Így nem fogod elszalasztani.
2019. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a saját stílusodat és meg vagy elégedve magaddal, akkor ne változtass. Úgy élj, ahogy te boldog vagy. Ne akarj senkinek megfelelni, ha így érzed jól magad, akkor maradj ilyen, és ne aggódj rád fog találni a szerelem előbb vagy utóbb.
2019. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
honnan tudod, hogy mi jön be a fiúknak? meginterjúvoltad őket? vagy női magazinokból tájékozódtál?
2019. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
én személy szerint kedvelem az ilyes fajta lányokat, elöbb választanálak téged mint bármelyik modell alkatú bombazó csajt , ugyhogy jó vagy úgy ahogy.
2019. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igy rleg nehez elkepzelni ha kuldenel kepet konyebb lenne velemenyt mondani
2019. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megváltoznod. Egyrészt az már nem Te lennél, másrészt nem mindenkit ugyan azon a futószalagon készítenek, hogy az összes fiúnak, férfinak egyezzen az ízlése. Annyi, hogy mivel nem tucatlány vagy tucatsrácoknak, kevesebb srác fog téged észrevenni, vagy harcolni érted.


Ha van olyan dolog, amivel elégedetlen vagy magaddal (nem, az nem számít, hogy nincs senkid), akkor azon dolgozz, úgy ahogy szeretnél, és kész.

2019. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen lányok az ideálisak,mint amilyen te vagy és mindig is az ilyenek tetszettek.
2019. máj. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!