Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem válaszol, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem válaszol, mert nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Van egy fiú a sulimban, aki nagyon tetszik, de csak a folyósón szoktam látni, még nem volt alkalmam beszélni vele. Egyik nap eszembe jutott egy téma, amivel kapcsolatban ráírhatnék. Rá is írtam. Beszélgettünk is egy darabig, de nem túl sokáig kb 2 napig. Úgy szakadt meg a beszélgetés, hogy amit utoljára írtam neki azt azóta se nyitotta meg pedig már több, mint egy napja írtam és folyamatosan azt jelzi a telefon, hogy elérhető. Lehet, hogy rámunt és direkt nem válaszol?
2019. máj. 29. 00:14
 1/4 anonim válasza:

Egy idő után elég kellemetlenné válik az olyan chatelés, aminek nincs vége,De ez nem feltétlen jelenti azt hogy radunt

Vagy kitörölte az értesítést és elfelejtette utána

2019. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, de ez az egy nap még messze nem vészes és az sem biztos, hogy nem beszélne veled megint. Lehet kicsit túltoltad a témát vagy túl sokat írtál, érezhető kicsit fojtogatónak ha még nem ismeritek egymást. Várj kicsit és meglátod reagál-e, vagy keres-e. Amit lehetett te megtetted, ráírtál egy jó témával amivel sikerült is beszélni.
2019. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...vagy annyira lenyűgözted, hogy nem jut szóhoz.

Nyilván azért nem válaszol, mert nem akar. Miért? - rohadtul mindegy

2019. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ez elég jó jele annak, hogy nem tetszel neki.

Ha oda lenne érted, akkor alig várná, hogy újra beszéljetek.

Szerintem hagyd...

2019. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!