Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdeklem a fiúkat, emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a fiúkat, emiatt nem is tudok velük ismerkedni. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért gondolod ezt?
2019. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Honnan veszed hogy nem érdekled őket?


Ha gondolod privátban is kifejtheted bővebben :)

2019. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Írj, és leírom :D
2019. márc. 2. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Magyarázd el, hogy mi a gond velük és veled?
2019. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagy vonalakban annyi, hogy nem nézek ki jól, nem vagyok szép... Illetve eleinte csendesebb,ezért nem is próbálkoznak nálam... Meg folyton azon parázok, hogy mit gondolnak rólam, vagy beégek, hülyeséget mondok..
2019. márc. 2. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz lesz, tudom, de nem minden a külső, azon lehet csiszolni, meg hát, a belső érték sokkal jobban számít, minta külső. Igen azt látják meg először, de ha valaki időt szánj rád, hogy megismerjen, akkor onnantól már van mellékes! Sokan vannak hasonló küzdelmekkel de ne szentelj nagy figyelmet ki mit gondol rólad, ez egy kicsit beteges kényszer megfelelés a másiknak, ne érdekeljen mások mit gondolnak rólad, az csak pillanatnyi hatás, ami nem fog befolyásolni senkit, ha csak nem vagy megrögzött! Idővel biztos lesz valaki, aki szembe jön veled és lesz is, csak tenni kell érte!

Az, hogy itt marcangolod magad, nem fog egyről a kettőre vinni, légy céltudatos, ambiciózus, tűzz ki magad elé célokat, tanulj, művelődj, okulj, csinálj izgalmas programokat, és ne azon agyalj, hogy nincs melletted senki vagy nem néznek semmibe, nyilván nem abban a közegben mozogsz, találd meg azokat a személyeket, akikkel tudsz azonosulni! Sok sikert!

Sokat tudnék még regélni, de ezt a többiekre bízom!

2019. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem függ össze :D Ha nem érdekelsz valakit attól még tudhatsz ismerkedni :) Mint mondjuk én. Én sem érdeklek kb senkit de mégis szeretek ismerkedni. Tudok is és sok egyéb pozitív dolog. Nem kéne neked ebbe beletörődni. Ami rajtad műlik azt tedd meg és fejleszt :) A siker meg garantált!
2019. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem vagy szép? Próbálj ismerkedni, beszélgetni fiúkkal. Biztos lesz, aki észrevesz. Érdeklődj mindig.
2019. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Igazából neten próbáltam ismerkedni,tudom,nem ott kéne, csak valamivel könnyebb volt... Na de egy idő után eltűnt az összes srác. Volt aki azután, miután képet látott rólam
2019. márc. 2. 16:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogadd el
2019. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!