Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdeklem a csajt. Mitévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a csajt. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az évfolyamtársam.Nagyon hosszú a sztori,vannak benne apró részletek amik fontosak lehetnek.A lényeg annyi,hogy hajtottam rá anno,március közepén..3-4 napig..majd azt mondta szereti még az exét,és vissza akarja kapni.Mondtam,hogy legyen őszinte,nem tragédia,ha nem vagyok neki úgy szimpatikus,nem dől össze a világ..nem fogom megutálni,nem az lesz a reakcióm,hogy 'aaa,ostoba ribi,nem értékeli azt amit teszek érte'(mint sok férfinak,bár ezt persze nem mondtam így neki szó szerint)..azt mondta erről szó sincs..aranyos vagyok,meg szimpatikus vagyok neki meg minden..tényleg csak az exe..akit meg is nevezett,hogy ki.(bár már ismertem a csávót).Na szóval,gondoltam hagyok neki időt..ugye..miért is ne?tök jó ötlet,van idő gondolkodnia,és ha az van akkor minden van..továbblépésre is akár..hát nem?hát de.:D. 2 hete elkezdtem vele beszélgetni megint,persze csak módjával ahogy azt az illem is kívánja xD,nehogy túlontúl is nyomulós legyek..a világért se:/.Na szóval elhívtam 3szor..1.alkalom:cukrászda..-kifogás:színházi fellépése van,2.alkalom:egy másik cukrászda..-kifogás:nagyszülőknél alszik(hát ja,néha azt is kell..főleg,ha másik településen laknak akkor végképp indokolt a szitu,hogy miért).3.alkalom:..-egy harmadik cukrászda..-kifogás:Hölgyeim,uraim,most jön a legjobb kifogás!..soha nem szokott eljárni SEHOVA,csak gimi,meg nagyszülők és ennyi,visszahúzódó,nem bulizós alkat..nos az odáig oké,hogy ilyen.Vannak ilyen emberek,én el is hiszem neki,hogy nem egy partiarc..sőt tudom,hogy nem az.Barátnői is mindig noszogatják kevés sikerrel,hogy idejöjjön meg odajöjjön..de semmikor soha..idáig rendben,én eltudnám fogadni,hogy ilyen beállítottságú.Na de,ha valakit érdekelsz azzal úgyis kimész legalább egy rövid időre,vagy ha cuki cukrászda nincs is ínyére,akkor valami más szóban foroghatna,igazából én bármire nyitott lennék(mozi,kávézó,egy séta a parkban,kisGrófó koncert,ejtőernyőzés,tutajverseny,reneszánsz vásár vagy mittomén xD).Bár ez nem így történt.Nekem leesett,hogy nem érdeklem.90%,a maradék 10% annak a reménye,hogy tényleg az exe miatt ilyen velem.Bár ,hogy őszinte legyek én ezt már nem hiszem. Hazudott nekem,akkorát ,mint innen Jeruzsálem:(.Pedig értitek,mondtam legyen őszinte,ha nem vagyok szimpi akkor oké,sarkon fordulok és Numquam vale!.De még így is képes lett volna hazudni,ebben az esetben már nem mindegy neki elmondja e a valót?Ennyivel megbecsülhetne azért,az őszinteség jár mindenkinek.Ha hazudik akkor tovább őrlődsz,és az vagy hónapokig kínoz utána,ha azt mondja nem kellesz neki..rosszul vagy egy 24 óráig,2 db Mg pezsgőtabletta, 1 óra Magashegyi underground,egy fél óra a haverokkal meg egy kis whisky-vel és túl is van az egészen az ember xD.De nem?Sok nő nem így gondolkozik,hogy ez fáj nekünk?Hogy hazudnak nekünk?


Na de visszatérve,nekem nagyon bejön az a csaj,tényleg.Nekem lenne önbizalmam,határozottságom nyitni felé,én tudom mit akarok.Igényes vagyok,külsőmre végképp,és kapok pozitív megerősítést is,már sok lánynak tetszettem(ők nekem nem).Szóval ronda nem vagyok,sőt szebb,mint az átlag szerintem..tény vannak azért nálam jobbak,de szerintem bőven a 'felsőbb kör'höz tartozok ilyen téren.(remélem nem tűnök egoistának,ha mégis akkor elnézést) Valamint én normálisan beszélgetek vele,nem vagyok túl nyomulós(ritkán beszélek vele),plusz bunkó se vagyok,se needy szerintem.Van rendes családi és anyagi hátterem is,nem szoktam leinni se magam meg ilyenek szóval ismerem a határokat,csak néha engedem ki a 'fáradt gőz'-t.De szerintem ez így nem problémás.Szerintetek,ha beszélgetek vele sokat,meg normális leszek vele,meg elnyerem a bizalmát és megbízható társa leszek akkor még változhat a véleménye?Én meg tudnám őt becsülni meg minden...hozzáteszem még alig ismer,ha ez számít valamit.Szerintetek?18/F



2019. máj. 4. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy előre is elnézést mindenkitől a regény miatt.Meg néhol hülyén is fogalmaztam.Remélem azért érthető.
2019. máj. 4. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Megváltozhat a véleménye, de nem túl sok reményt fűznék hozzá.

Lépj tovább

2019. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem:/.Mindenesetre én szerintem próbálkozok még azért nála.Hátha.Nagyon kell nekem.Amúgy ha van még valakinek erről a dologról véleménye,vagy tapasztalata,vagy volt hasonló szituációban az leírhatja a véleményét,történetét,és azt mi lett belőle. Minden válasz jól jön.Mellesleg szerintetek,ha nem érdeklem akkor,hogyan keltsem fel az érdeklődését?Valami ötlet?
2019. máj. 5. 16:55
 4/6 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy szeretne-e valamit tőled (mégegyszer). Ha azt mondja nem, akkor hagyd.
2019. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé úgy tűnik lány szemmel, hogy nem szeretne megbántani téged, hisz már egyszer elutasított az exe miatt

És igen, lehet, hogy megváltozik a véleménye de kicsi az esélye

Figyelemfelkeltésre meg nem igazán hinném, hogy szükség lenne, tudja, hogy mit érzel iránta, ha szeretne tőled valamit, gondolom elmenne veled vagy jelezné neked

2019. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából újra összejött az exével,szóval igaz volt amit mondott szerintem.
2019. máj. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!