Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én találhatok barátnőt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én találhatok barátnőt ilyen személyiséggel?

Figyelt kérdés

Még nekem sosem volt barátnőm. Ami miatt már nagyon szomorú vagyok. Azért nem megy nekem az ismerkedés mert eléggé visszahúzódó, csendes, és szolid vagyok. Sok lány emiatt utasított vissza. Meg nem járok bulizni, szinte egyedül vagyok mindig szabadidődben.

Szóval nekem nincs egyszerű dolgom az ismerkedésben. De már nagyon szeretnék barátnőt

Szerintetek nekem lehet így, van olyan lány aki elfogadna egy ilyen fiút?

Nem szeretnék örökre a lenni, meg persze később szeretnék családot is :)


2019. jún. 1. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Persze, simán. Én elfogadnám
2019. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Siman. Keress ilyen lanyokat
2019. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden válaszolva, nem.
2019. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit csinálsz szabadidődbe.

Van valami hobbid?

Vagy azért elmennél ide-oda ha lenne barátnőd?

Bár akár elmehetnél helyekre ahol álatalában hozzád hasonló introveltált emberek vannak. Pl könyvtárba, de vannak biztos hasonló rendezvények is.

Vannak más programok hidd el, nem csak buli van tuc-tuc zenével. Ki kell mozdulni, nincs mese!


Hajrááá!!! :)

18F

2019. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem személy szerint pont az ilyen stílusú srácok a kedvenceim. Akik nem részegednek le minden hétvégén,nem csak a "menő" társaság miatt alakul ki egy személyiségük, akik kissê félénkebbek.


Szerintem ez nem olyan nagy hátrány. Csak meg kell találnod azt a lányt, aki így szeret.


Az ismerkedésnél lehet, hogy visszahúzódóbb vagy, mint a többi fiú, de őszintén, én utálom azokat a fiúkat, akik beszólnak az utcán, vagy odajönnek a kérdéssel(ismerkedés nélkül) hogy járnék-e velük.


Utolsó kérdésedre a válasz: Persze hogy van olyan lány, aki nemcsak, hogy elfogad, de biztos, hogy szeretni is fog.


Remélem, tudtam segíteni az ömbizalmadat növelni.

2019. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írtad ki mert a pozitív válaszoktól úgy gondolod hogy megnő majd az önbizalmad? És mi van a negatív válaszokkal? Szerintem rossz lányoknál próbálkoztál. Keressél olyan9kat akik szintén visszahúzódóak. Vagy pedig a kinézetedben találtak kivetnivalót.
2019. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!